1150 pin işlemci soğutucusu önerisi

Berkanemir

Centipat
i7 4770 işemci kullanıyorum.
1150 pinlik soğutucu tavsiyesi istiyorum fakat kullandığınız ürünlerden tavsiye etmenizi istiyorum internetten bakışta bunu alın demeyin lütfen.

Efendim bütçeniz yok, hava soğutma mı istediniz sıvı mı bilgi yok, peki biz size neye göre yardımcı olacağız? 700TL’lik ürün linki atacaktım kendimi zor tuttum.

Ben akasa venom kullanıyorum sistemde olan işlemci i9 9900kf boşta 29-32 arası gidiyor yükte pubg lite oyununda 52 üstü görmedim tek eksi yanı ram slotlarından yer kaplaması olabilir bu yüzden ileriki zamanda sıvı soğutmaya geçmeyi düşünüyorum

Dosya Ekleri

• PUBGLite-Win64-Shipping Screenshot 2019.11.27 - 05.48.30.59.png
    PUBGLite-Win64-Shipping Screenshot 2019.11.27 - 05.48.30.59.png
    1 MB · Görüntüleme: 31
Efendim bütçeniz yok, hava soğutma mı istediniz sıvı mı bilgi yok, peki biz size neye göre yardımcı olacağız? 700TL’lik ürün linki atacaktım kendimi zor tuttum.
Hava soğutma sıvı değil bütçe önemli değil faydası iyi olsun
Hepsini tek geçer ;

Led varmı
Hepsini tek geçer ;

Led varmı
Ben akasa venom kullanıyorum sistemde olan işlemci i9 9900kf boşta 29-32 arası gidiyor yükte pubg lite oyununda 52 üstü görmedim tek eksi yanı ram slotlarından yer kaplaması olabilir bu yüzden ileriki zamanda sıvı soğutmaya geçmeyi düşünüyorum

Lite 300 fps veriyor mu ya hangi ekran kartını kullanıyon
Cooler Master Hyper T4 CPU Soğutucu (4 Isı Borulu) Aktif olarak İ3-7100 ile kullanıyorum, Oyunlarda maksimum 57 Derece sıcaklığı gördüm tavsiye ederim.
Led varmı

Son düzenleme:
Hava soğutma sıvı değil bütçe önemli değil faydası iyi olsun

Led varmı

Led varmı

Lite 300 fps veriyor mu ya hangi ekran kartını kullanıyon

Led varmı
kullandığım kart gtx 1060 gamingx + olanı
Her zaman aynı fps alınmıyor ama en az 130 alınıyor orası kesin

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı