1151 pin için 400 TL'ye kadar soğutucu önerisi

Yüzdeyüzata

Hectopat
i5 9400F işlemcim geçen günlerde fazlaca ısınmaya başladı bugün stok soğutucumu söktüm ve bir ayağın kırıldığını gördüm. Ekseriyet bulduğum bir tane bacağı taktım şu an kullanıyorum yarı yarıya derece düşürdü fakat yeni bir tane soğutucu alsam daha iyi gibi geldi bana ayakların hepsi neredeyse kırılmaya meyilli 400 TL'ye kadar soğutucu önerilerinizi bekliyorum. Fakat alacağıma değsin istiyorum, değmez derseniz stok soğurucudan devam edeceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Kesinlikle tavsiye ederim hocam. Xeon işlemci de kullanıyoruz. Stock soğutucu da boşta 45-50 arasında çalışırken şuanda 30-35 arası çalışmaya başladı. Yük altında 90-95 arası çalışırken şuanda 65-70 arasına düştü.. Fiyatına göre çok iyi sesi yok denecek kadar az. Tek sıkıntısı çift fan, ancak çoklayıcı çıkmıyor içinden. Onu temin edebilirseniz sorun kalmıyor.

Kesinlikle tavsiye ederim hocam. Xeon işlemci de kullanıyoruz. Stock soğutucu da boşta 45-50 arasında çalışırken şuanda 30-35 arası çalışmaya başladı. Yük altında 90-95 arası çalışırken şuanda 65-70 arasına düştü.. Fiyatına göre çok iyi sesi yok denecek kadar az. Tek sıkıntısı çift fan, ancak çoklayıcı çıkmıyor içinden. Onu temin edebilirseniz sorun kalmıyor.
Hocam dark freezer x90 nasıl

Gametech freezer hd 2.0 mı , yoksa dark freezer x90 mı

Geri
Yukarı