1155 pin anakart, RAM ve soğutucu tavsiyesi

mahebr

Hectopat
Daha fazla  
Elimde i7 2600K işlemci var. Bu işlemciyi 4.5 hatta 5.0 GHz overclock etmek istiyorum, bu seviyelerde bir anakart tavsiyesi maksimum 500-700 TL olacak şekilde ve 8-12 veya 16 GB RAM maksimum 300 TL olacak şekilde tavsiyelerinizi bekliyorum. Soğutucu olarak da sıvı soğutucu mu yoksa kule tipi işlemci soğutucusu yeterli olur mu? Soğutucu içinde maksimum fiyat 300 TL ama bu fiyatları ne kadar aşağıya çekebilirsek benim için o kadar iyidir. F/P ürünleri önerirseniz daha iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cooler master T4 alın ben 6700 de kullanıyorum sonuçlar gayet iyi yükte performansını attım bilgilendirme için
373171

İşlemcimden ötürü O.C yapamıyorum 4ghz de görüldüğü gibi bir sorun teşkil etmiyor ancak

1155 pin sıfır anakart bulman zor.piyasada olanlar ile overclock yapamazsın.sahibinde şu ilana bakabilirsin fiyatı biraz yüksek bana göre get ile aldığın içinde birkaç gün deneyebilirsin.
bide bu var daha ucuzu overclock yapabileceğin.
300 tl'ye 16 gb ram bulman zorda 8+4 sahibinden üzerinde bulabilirsin.soğutucu olarakda arkadaşın önerdiği cooler master T4 olabilir.

1155 pin sıfır anakart bulman zor.piyasada olanlar ile overclock yapamazsın.sahibinde şu ilana bakabilirsin fiyatı biraz yüksek bana göre get ile aldığın içinde birkaç gün deneyebilirsin.
bide bu var daha ucuzu overclock yapabileceğin.
300 tl'ye 16 gb ram bulman zorda 8+4 sahibinden üzerinde bulabilirsin.soğutucu olarakda arkadaşın önerdiği cooler master T4 olabilir.
Önerilerin için teşekkür ederim, fiyatlar dediğin gibi biraz tuzlu başka bir anakart önerin var mıdır? Yoksa paraya kıyıp bu ikisinden biri alınması şart mı?

DDR3 RAM arıyorsan Aliexpress üzerinden çok ucuza alabilirsin.
Cevabın için teşekkür ederim. Aliexpress üzerinden güvenilir bir şekilde nasıl getirtebilirim?

Önerilerin için teşekkür ederim, fiyatlar dediğin gibi biraz tuzlu başka bir anakart önerin var mıdır? Yoksa paraya kıyıp bu ikisinden biri alınması şart mı?

Cevabın için teşekkür ederim. Aliexpress üzerinden güvenilir bir şekilde nasıl getirtebilirim?
Kilissre adli markadan aldım ben 8GB olmasının yanı sıra indirim kuponu verdiler. Bana 90 tlye geldi. Normalde 100 TL ama AMD için 100TL Intel için fiyatları 220'ydi galiba.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı