12.000 TL bilgisayar toplama

Osman0000000

Centipat
Daha fazla  
Merhalar bütçem 12K bulunduğum şehirde Teknosa ve vatandan başka mağaza maalesef yok. İnternet üzerinden alamıyorum çünkü nakit vereceğim direk. Aşağıdaki sistem hakkında yorumlarınız nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
İlla ki Vatan'dan olacaksa bunu i5 10400F yapıp almak daha mantıklı bence. Aralarında o farka değer bir performansı farkı yok diye biliyorum. Kasa Xigmatek veya bütçe yeterse Cooler Master çok iyi olur. Anakartta H510 olursa daha iyi olur.

itopyadan var mı acaba önerebileceğiniz mağazasına gidip alabilirim şehir dışında ama olsun
Dostum oraya gidebiliyorsan Gaminggen mağazasınada gidebilirsin diye düşünüyorum bütçen aralıgında bu sistemi alabilirsin. İtopya kazık çünki.

Dostum oraya gidebiliyorsan Gaminggen mağazasınada gidebilirsin diye düşünüyorum bütçen aralıgında bu sistemi alabilirsin. İtopya kazık çünki.
Ankaraya yakınım istanbul uzakta kalıyor gidip gelemem malesef

Merhalar bütçem 12K bulunduğum şehirde Teknosa ve vatandan başka mağaza maalesef yok. İnternet üzerinden alamıyorum çünkü nakit vereceğim direk. Aşağıdaki sistem hakkında yorumlarınız nelerdir?

Havale ile bu sistemi almanı öneririm vatandaki sistemler iyi değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı