12.000 TL'ye kadar dizüstü bilgisayar önerisi

Hocam dediğiniz ürün çok kaliteli ve güzele benziyor. Bu linkten ürünün özelliklerine göz atabilirsiniz.

Özelliklerini inceledim. Gerçekten harika bir ürün. Fakat Vatan, Mediamarkt, Teknosa gibi mağazalarda satılır mı, fiyatı ne kadar olur gerçekten çok merak ediyorum. Eylüle kadar almayı düşünüyorum umarım o zamana kadar yaygın olarak satılmaya başlar. Hem ince hem sağlam hem hafif hem de güçlü bir cihaz.

Matebook X Pro'nun isteklerinizi karşılayacağını düşünmüyorum, o bütçeye GTX 1650'li cihaz önermek de komik olmuş, en az RTX 2060 bakılması kanaatindeyim.

Matebook X Pro'nun isteklerinizi karşılayacağını düşünmüyorum, o bütçeye GTX 1650'li cihaz önermek de komik olmuş, en az RTX 2060 bakılması kanaatindeyim.
Kafamda ne tarz bir ürün almam gerektiği konusunda taslak oluştu. Alüminyum olması çok önemli, sağlam bir cihaz istiyorum. Ince olmasını da istiyorum. Mutlaka type-c girişi olmalı ve 2 kiloyu geçmemeli. İşlemci olarak en azından 10510U düşündüm. Ekran kartı ise pek farketmez. Mümkünse 1660 ve üstü olsun yeter. Matebook ekran kartı dışında tüm isteklerimi karşılıyor. Eğer alternatifini bulamazsam matebook almayı düşünüyorum. Önerebileceğiniz bir alternatifi var mı?

Kafamda ne tarz bir ürün almam gerektiği konusunda taslak oluştu. Alüminyum olması çok önemli, sağlam bir cihaz istiyorum. Ince olmasını da istiyorum. Mutlaka Type-C girişi olmalı ve 2 kiloyu geçmemeli. İşlemci olarak en azından 10510U düşündüm. Ekran kartı ise pek fark etmez. Mümkünse 1660 ve üstü olsun yeter. Matebook ekran kartı dışında tüm isteklerimi karşılıyor. Eğer alternatifini bulamazsam Matebook almayı düşünüyorum. Önerebileceğiniz bir alternatifi var mı?

Hocam bence bu mükemmel bir şey. Type-C girişi de var. 1TB HDD'de eklerseniz tadından yenmez.

Hocam bence bu mükemmel bir şey. Type-C girişi de var. 1TB HDD'de eklerseniz tadından yenmez.

Hocam cihaz çok güzel de sanki biraz kalın gibi. Zaten internetten alamayacağım yaklaşık 10 tane mağaza gezeceğim karşıma çıkarsa incelerim, beğenirsem alırım. Öneriniz için çok teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam cihaz çok güzel de sanki biraz kalın gibi. Zaten internetten alamayacağım yaklaşık 10 tane mağaza gezeceğim karşıma çıkarsan incelerim, beğenirsem alırım. Öneriniz için çok teşekkür ederim.

Kendi sitesi diye attım hocam. Yoksa atmazdım. Rica ederim ben teşekkür ederim. En kötü RTX 2060 ekran kartlı bir laptop almayı ihmal etmeyin.

LENOVO Legion Y540-15IRH/i7- 9750H/16G/2T+512G/RTX-2060-6GB/81SX0030TX Gaming Laptop Outlet 1200551 bulabilirsem bunu almayı düşünüyorum. Değerli yorumlarınız için teşekkürler. Alabilirsem aldıktan sonra cihaz hakkındaki yorumlarımı paylaşacağım.
Arkadaşlar tanıdığımın kartını kullanarak alışveriş yapacağım 10 Ağustos ve 31 Ağustos arasında alacağım. 13.000 TL'ye kadar arttırdım limiti de önerebileceğiniz başka cihazlar var mı acaba? Yani aradığım şey 2060 ayarında bir ekran kartı ve 10750H işlemci ama kasa konusunda, tasarım konusunda özellikle başarılı önerebileceğiniz bir marka var mı? 15.6 inç olması önemli.
Arkadaşlar tanıdığımın kartıyla alışveriş yapacağım. O yüzden Tulpar T5 V21.1.2 15,6" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook modelini almayı düşünüyorum nasıldır? Sağlamlık konusunda beni yarı yolda bırakır mı? Gördüğüme göre monster kendini epey geliştirmiş Thunderbolt girişi, bu donanımla 1.7 kg ağırlık, 6 saate yakın pil ömrü, 144hz IPS panel, içindeki donanıma rağmen harika bir kalınlığa sahip ve içerisinde kaliteli depolama diskleri kullanılmış. Cihaz fiyatına göre gerçekten beni büyüledi. Bu fiyata başka öneriniz olur mu? Ayrıca ekran kartı max-q mu? Onu bulamadım. Keşke şu kasalar için alüminyum seçeneği ekleseler. Gerçekten piyasanın devi olabilirler kasanın üstüne biraz daha gitseler.
Not: Yazdığım mesajlar birleştiği için biraz karışık olmuş önceki mesajım gitmedi sandım bir kısmını tekrar yazdım umarım sorun olmaz. "Arkadaşlar" diye başlayan kısımlar ayrı.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı