12.000 TL'ye kadar monitör dahil sistem önerisi

bifteq

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Dükkanda müşteri kaydı vesaire tutulacak, Windows 10 kullanacak, Web'de surf yaparken kafayı yedirtmeyecek mümkünse RAM'i yüksek bir bilgisayar arıyorum. Monitörle birlikte mümkünse 12 bin liraya kadar önerilerinizi alabilirsem çok mutlu olurum efenim :)

Bu atılan sistemi almadın umarım
yok hocam turbox'un namını duydum sıkıntı yok :D
Turbox'u kimseye önermem normalde ama yazdıklarınız ile uyumlu bir bilgisayar, ayrıca bu bilgisayarı önermemin sebebi fiyatların uçmuş olması. Turbox oyun için çok kötü ama yazdıklarınız ile fiyata bakınca aynı Turbox'un topladığı gibi bir sistem toplayacaksınız büyük ihtimal. örneğin bir üstteki arkadaş sadece kasayı atmış ve 9 bin tl :D

Turbox'u kimseye önermem normalde ama yazdıklarınız ile uyumlu bir bilgisayar, ayrıca bu bilgisayarı önermemin sebebi fiyatların uçmuş olması. Turbox oyun için çok kötü ama yazdıklarınız ile fiyata bakınca aynı Turbox'un topladığı gibi bir sistem toplayacaksınız büyük ihtimal. Örneğin bir üstteki arkadaş sadece kasayı atmış ve 9 bin TL :D

Dostum Turbox'u önereceğine C4 önerseydin en azından ne zaman patlayacağı belli C4'ün.

Yeni konular

Geri
Yukarı