12.000 TL'ye ShiftDelete PCK1 RX 6650XT sistem alınır mı?

Dostum PSU'yu FSP yapıp alıyorum çünkü şu anki sistemim de PSU da coil whine var Power Boost marka. O açıdan PSU çok önemli sorun çıkmaz değil mi?
FSP yapmayın +80 değil. +85 mi tam anlamadım onu.
DeepCool ile PowerBoost karşılaştırılacak markalar değil hocam DeepCool iyi bir marka.

Önerilmemesinin sebebi aynı veya yakın fiyatta daha mantıklı PSU'lar olması hiçbir sıkıntı çıkarmaz bu PSU.
FSP'nin korumaları biraz daha iyi sanırım FSP'yi de seçebilirsiniz.
@Uchiha Shisui hocam daha detaylı bilgi verebilir misiniz?
PF serisi PSU'lar aşırı giriş seviyesi olduğu için fark yaratmıyor. PK serisinde iş değişir.

FSP yapmayın +80 değil. +85 mi tam anlamadım onu.
DeepCool ile Power Boost karşılaştırılacak markalar değil hocam DeepCool iyi bir marka.

Sağ ol dostum şimdi baktım da sistem arada hataya giriyor 25 şubattan beri sistem piyasadaymış 750W PSU ile güncelleyip ileriye dönük kullanayım bari.

Sağ ol dostum şimdi baktım da sistem arada hataya giriyor 25 şubattan beri sistem piyasadaymış 750W PSU ile güncelleyip ileriye dönük kullanayım bari.
O da yapılabilir hocam az fiyat farkı var zaten.

Şu videoya da bakıp alacağınız sistem hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Videoda ki performansı referans almayın siz 5600 yapacaksınız zaten.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı