12.000TL bütçe ile her şey dahil sistem önerisi

Cid_Kagenou

Picopat
Daha fazla  
Merhaba, başlıkta da gördüğünüz gibi bir PC istiyorum. Mümkünse Trendyol'dan atın amacım yüksek oyunlar değil. Zaten Max oynayacaklarım GTA 4-5, Valorant falan şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
O bahsettiğin fiyata en iyi seçenek Arc A750 veya R5 5600G alabilirsin Trendyol Hepsiburada vb. sitelerden uzak kal. Bütçeyi arttırman gerek ayrıca Arc A750 konusunda.

O bahsettiğin fiyata en iyi seçenek Arc A750 veya R5 5600G alabilirsin Trendyol Hepsiburada vb. sitelerden uzak kal. Bütçeyi arttırman gerek ayrıca Arc A750 konusunda.
Trendyol'dan veya Hepsiburada gibi yerlerden PC alinmaz.
Hocam Trendyol gibi firmalardan pc alınmaz
Arkadaşlar 12k ya sadece trendyol ve hepsiburada gibi sitelerde her sey dahil sistem var. Arkadaş 12 ye sadece kasa istemiyor. Fare, klavye monitör ve kasa istiyor. Yaninda mouse pad falan da var. Bunun icin sadece trendyol var.

Arkadaşlar 12K ya sadece Trendyol ve Hepsiburada gibi sitelerde her şey dahil sistem var. Arkadaş 12'ye sadece kasa istemiyor. Fare, klavye monitör ve kasa istiyor. Yaninda mouse pad falan da var. Bunun icin sadece Trendyol var.

GT 730'a 15 FPS Google açar artık ben arkadaşa GTA V Valorant gibi oyunları oynayabileceği sistem söylüyorum yıl 2017 değil o bütçede o oyunları her şey dahil almak.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı