12-13 bin TL Gaming laptop önerisi

indirimi kaciracagim ne yazik ki, monster onermez misiniz ?
Monster'ın ne kadar iyi oldukları hakkında pek bir bilgim yok , MSI olanlarda %45 NTSC oluyor ve IPS ekran değil sanırım geriye HP,ASUS,Lenovo kalıyor Acer'da var ancak tek ram takıyor bazı Laptoplarında. Ama %72 NTSC ve %100 sRGB olan bir Laptop almaya çalış bende sRGB si düşük bir Laptop vardı, Dizi izlerken İnsanları sarı renk gösteriyordu yani renk doğruluğu önemli.

Son düzenleme:
indirimi kaciracagim ne yazik ki, monster onermez misiniz ?
Tulpar V19.7 modelini alanlar çoğalmaya başlamış bir YouTubedan incelemelere bak, fiyat/performans onu gösteriyor gibi bu arada bende boşa para harcamamak için sordum bu ekran olayını %72 NTSC dediler bu model için sonra kasasını sordum Ekran Alüminyum, Klavyenin oralar kauçuk ve kasanın altı plastikmiş.

Tulpar T7 V19.7 en iyi seçenek gibi duruyor. 2060'lı modelinden 2bin tl daha pahalı, değer mi peki ona emin olamadım. 2070 ile arasında çok fark var mı? Bir de ne kadar süre sonra yeni oyunları oynayamamaya başlarım?

Tulpar T7 v19.7 en iyi seçenek gibi duruyor. 2060'lı modelinden 2bin TL daha pahalı, değer mi peki ona emin olamadım. 2070 ile arasında çok fark var mı? Bir de ne kadar süre sonra yeni oyunları oynayamamaya başlarım?

Bende şu an 1050 Ti modeli laptop var Cyberpunk 2077 dışında her oyunu belli ayarlarda oynuyorum 4 yıl oldu :) yani RTX serisi bir ekran kartıda en az o kadar götürür. Bu arada RTX 2070 ile 2060 arasında %10 civarı bir fark var ama bunun yanınds RTX 2060 ile bu model arasında kasada farklı parçalar yok mu? Mesela benim hoşuma mekanik klavye olması ve her tuşa farklı renk atanabilmesi hoşuma gitmişti bir de işlemcisi 10870H olduğu içinde bir artısı olmuştu 10750H modeline göre.
Ürünün modelinide buldum bu arada ; Tongfang GK7C diye geçiyor araştırmanız sırasında yardımcı olabilir
Bende şu an 1050 Ti modeli laptop var Cyberpunk 2077 dışında her oyunu belli ayarlarda oynuyorum 4 yıl oldu :) yani RTX serisi bir ekran kartıda en az o kadar götürür. Bu arada RTX 2070 ile 2060 arasında %10 civarı bir fark var ama bunun yanınds RTX 2060 ile bu model arasında kasada farklı parçalar yok mu? Mesela benim hoşuma mekanik klavye olması ve her tuşa farklı renk atanabilmesi hoşuma gitmişti bir de işlemcisi 10870H olduğu içinde bir artısı olmuştu 10750H modeline göre.
Ürünün modelinide buldum bu arada ; Tongfang GK7C diye geçiyor araştırmanız sırasında yardımcı olabilir
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı