12-14 bin TL laptop tavsiyesi

Bütçe
12-14
Reis bu fiyat sıkalasında en mantıklısını söyler misin rica etsem de ben bunu alırdım de yeter bana çok kafam karıştı.

Hocam bu fiyata alacağınız 3050'li bilgisayar çok dandik olur. Bence Lenovo'yu alın geçin.

Reis bu fiyat sıkalasında en mantıklısını söyler misin rica etsem de ben bunu alırdım de yeter bana çok kafam karıştı.

O civarlara çıkarsan bu iki model var, TUF daha kaliteli işlemci ve GPU tarafında daha iyi.

Hocam bu saatten sonra gtx 1650 alınmaz biraz daha bekleyip iyi araştırma yapın en kötü rtx 3050 olsun ekran olarak bu aralar pek indirim yok ondan link atmıyorum
AAA oyunlar oynanmıyorsa gayet yeterli bir kart bence AAA oyunlarıda orta grafiklerde oynatır yine

ASUS'un fiyatı bayağı iyi alınabilir bu.

Hocam bu saatten sonra gtx 1650 alınmaz biraz daha bekleyip iyi araştırma yapın en kötü rtx 3050 olsun ekran olarak bu aralar pek indirim yok ondan link atmıyorum
Reis ama hep zam geliyor o yüzden hızlı olmak istiyorum hepsiburadada ufak indirimler var.

Çok link var çok kafam karıştı abi ya ne alsam hepsi bir özelliği ile ön planda herkes farklı bir cihaz öneriyor.

Çok link var çok kafam karıştı abi ya ne alsam hepsi bir özelliği ile ön planda herkes farklı bir cihaz öneriyor.

Beğendiğin cihazları toplayıp linkleriyle belirt, bizde aralarından hangisi mantıklı diye belirtelim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…