12-15 bin TL bilgisayar toplama

Boş yapıyorsun bilmediğin ekran kartılar hakkında yorumlarınıda gördük diğer konuda hiç fark yok gibi bir şey yazmışsın oysa %20 %30 fark var
Bilgisiz biri varsa o kesinlikle sensin bilmediğin ekran kartları hakkında atıp tutan da sensin.
Önereceğin sistemi öner ve kenara çekil benim önerdiğim sistemi alıntılarak durmadan saçma gibi cümleler yazma
Kalıbının adamı ol.
İnsan gibi konuşmak yerine tersleyip duruyorsunuz herkesi. Aynı fiyatta olmasına rağmen attığım sistem sizin attığınıza göre çok daha iyi. Ona rağmen konuşuyorsunuz, pes resmen.

İnsan gibi konuşmak yerine tersleyip duruyorsunuz herkesi. Aynı fiyatta olmasına rağmen attığım sistem sizin attığınıza göre çok daha iyi. Ona rağmen konuşuyorsunuz, pes resmen.

Birini tersleyen varsa oda sensin, herkes sistem önerir konuyu açan arkadaş kararını verir.
Alacağını alır her konuda muhakkak alıntılayıp herkese saçma sapan cümleler sarf ediyorsun.
Bilgisizsin diyorsun bilgisiz biri olan varsa oda sensin diğer konuda kendini kanıtladın o yüzden boş konuşmaya daha fazla gerek yok.
Senin sistemin 100 200 TL daha ucuz olabilir olabilir yani niye beni alıntılılama gereği duyuyorsun güzel kardeşim gitsene işine?

Birini tersleyen varsa oda sensin, herkes sistem önerir konuyu açan arkadaş kararını verir.
Alacağını alır her konuda muhakkak alıntılayıp herkese saçma sapan cümleler sarf ediyorsun.
Bilgisizsin diyorsun bilgisiz biri olan varsa oda sensin diğer konuda kendini kanıtladın o yüzden boş konuşmaya daha fazla gerek yok.
Senin sistemin 100 200 TL daha ucuz olabilir olabilir yani niye beni alıntılılama gereği duyuyorsun güzel kardeşim gitsene işine?
Etiketlediğiniz kişi tersini söyleyene kadar 12.000 TL bütçede önerdiğim tüm sistemlere "beğenmedim" ifadesi atıp üstüne mesajınızda sistemi kötülüyordunuz. Neyse,

Bu alınabilir, parçalarının hepsi kaliteli. Eğer kasa değişirken fiyat değişmiyorsa daha iyi havalandırma için VG15FE seçin kasayı, hem 4 fanlı hem de mesh. Alacaksanız hayırlı olsun. @arasove

Son düzenleme:

Geri
Yukarı