12.500 TL laptop önerisi

Laptop da 8 gb ram var, mimarlık için almayı düşünüyorum ama arada da oyun oynarım sence fiyatına göre başka muadilleri var mı

Aynen lenovanın legion serisi çok güzel ama ben genelde geceleri daha çok çalıştığım için tuşlara en azından bi beyaz ışık felan koysaydılar hiç düşünmeden alırdım önerin için teşekkür ederim

Hocam tüm Gaming laptoplarda arka aydınlatma vardır haberiniz olsun bu Legion modelindede 4 bölgeli RGB var ama vantage uygulamasından komple beyaz yapabilirsiniz.

Hocam tüm Gaming laptoplarda arka aydınlatma vardır haberiniz olsun bu Legion modelindede 4 bölgeli RGB var ama vantage uygulamasından komple beyaz yapabilirsiniz.

yabancı sayfalardan videolarını izlemiştim ve yoktu ama yanlışım olabilir tekrardan bakayım

yabancı sayfalardan videolarını izlemiştim ve yoktu ama yanlışım olabilir tekrardan bakayım
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Tuş arkasında beyaz aydınlatması var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…