12 Aralık Merkez Bankası faizlerini düşürecek toplantısı

Dostum sen Bonoya yatır. 😉 Ancak unutma ben yaklaşık 20 yıldan beri az ya da çok yatırım enstrumanları ile çalışıyorum.....

Ha bu arada sana teklif; Bana %28 faizli Bono bul, sana hemen 500.oooTL çıkayım. Elde ettiğim kardan da sana komisyon veririm.😉 (Ciddiyim bu arada)

**Yukarıda yazdıklarımı bir daha oku. Ve de bu işten anlayan insanlardan birşeyler öğrenmek için çabala. Sen yanlış biliyorsun demekle ben yanlış bilmiş olmuyorum çünkü.
***Sadece bonoya özel değil bu arada. 😂😂😂😂 Ben de faiz gelirimi bozdumadan mevduatımı, repomu bozdurabiliyorum.
Demek istedigim 28den alan komple satmazsa ekim 2020ye kadar %28'den kazanacak, ustelik çok parasi yok. ama ekim 2020 sonunda alacagi faizi dusunun.
Sizin faizde iyi bu arada, ama benim kastetmeye calistigim: bunda koyulan paranin miktarina gore faiz orani yok… Vade uzunluguna gore de faiz orani yok… ‘Hoşgeldin’ falan yok, neyse o.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı