12 bin TL bütçe ile monitör dahil toplama sistem önerisi

Sizin attığınız SATA SSD de değişmeli hocam.
Ben bütçeyi zorlamamak için sata seçmiştim 12.500 TL'i geçerdi ama sizin attığınız zaten geçmişti bende aynı fiyattaki daha iyi olan rakibini attım. Benim attığım sistemdeki SSD yerine de CS3030 koyulabilir.

Attığım sistem CS3030 ile 12.600 TL oluyor. Bir de monitör olarak ne seçtiniz?

Bir de monitör olarak ne seçtiniz?

Acer VG240YPBııp 1ms 144 Hz monitörü seçtim.

Ben bütçeyi zorlamamak için SATA seçmiştim 12.500 TL'i geçerdi ama sizin attığınız zaten geçmişti bende aynı fiyattaki daha iyi olan rakibini attım.

Hocam bütçeyi zorlamamak için yaptınız ama burada hız önemli onu ne yapacağız 100 TL verip M.2 SSD almak bence daha mantıklı rakip derken sizin attığınızn sistemle benim sistem aynı sayılır sizinki nasıl daha iyi anlatır mısınız?

Son düzenleme:
Acer VG240YPBııp 1ms 144 Hz monitörü seçtim.

Hocam bütçeyi zorlamamak için yaptınız ama burada hız önemli onu ne yapacağız 100 TL verip M.2 SSD almak bence daha mantıklı rakip derken sizin attığınızn sistemle benim sistem aynı sayılır sizinki nasıl daha iyi anlatır mısınız?
Ben iyi diye sisteme değil Kioxia Exceria SSD'nin rakibi olan CS3030 daha iyi dedim.

Selam dostlar, FPS oyunları hikaye oyunları karışık şekilde rahat oynatabilecek, 144 Hz monitörü olan bir sistem önerisi istiyorum.
Bütçeyi maksimum 500 TL aşabilirim fazlası yok.
Atılan sistemler neredeyse benimkiyle aynı sistemler. Ben yerinde olsam bütçeyi biraz daha aşıp en azından RX 6600 alırdım. Onun dışında atılan sistemler şu dönemde alınabilecek en f/p sistemler.

Geri
Yukarı