12 bin TL'ye monitör önerisi

• Konuyu başlatan Edds
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 111

Edds

Hectopat
Arkadaşlar selam, tüm sistemimi yazıyorum. 4060 Ti 8 GB 7500F 32 GB RAM.
Şu an ASUS 165 Hz TN panel 27 inç 1080p monitörüm var ve gerek TN panelin renk kalitesinden gerek Hz yükseltmek için, başka bir monitör arayışına girdim. Bana önerebileceğiniz mümkünse yüksek Hz değerine sahip maksimum 10-12 arası bir monitör var mı? Genellikle rekabetçi oyun oynuyorum Valorant vs.
teşekkür ederim herkese iyi sosyaller.

Valorant işlemci tabanlı bir oyun FPS değerleriniz 360'dan düşmüyorsa 3.000 TL daha ekleyip bu monitörü almanızı tavsiye ederim. Link

Son düzenleme:
Arkadaşlar selam, tüm sistemimi yazıyorum. 4060 Ti 8 GB 7500F 32 GB RAM.
Şu an ASUS 165 Hz TN panel 27 inç 1080p monitörüm var ve gerek TN panelin renk kalitesinden gerek Hz yükseltmek için, başka bir monitör arayışına girdim. Bana önerebileceğiniz mümkünse yüksek Hz değerine sahip maksimum 10-12 arası bir monitör var mı? Genellikle rekabetçi oyun oynuyorum Valorant vs.
teşekkür ederim herkese iyi sosyaller.

Hocam ekran kartınız QHD bir monitörü kaldırır ama Valorant için QHD almak saçma yüksek Hz istiyorsanız rank vs. kasıyorsunuz anladığım kadarıyla. https://www.akakce.com/monitor/en-u...type-c-led-ips-oyuncu-u-fiyati,262001427.html bakabilirsiniz eğer 1080p almayı düşünüyorsanız buna bakın. Ama bütçemi artırabilirim yüksek Hz QHD olsun diyorsanız ASUS TUF Gaming VG27AQM1A 27 inç 260 Hz 1ms WQHD Adaptive Sync Fast IPS Gaming Monitör

Valorant işlemci tabanlı bir oyun fps değerleriniz 360'dan düşmüyorsa 3.000 TL daha ekleyip bu monitörü almanızı tavsiye ederim. Link
Hocam attığınız linkten bir şey anlamadım inanın tekrar tekrar baktım.

Pek bana ve ekran kartıma uygun gözükmüyor.

Hocam ekran kartınız QHD bir monitörü kaldırır ama Valorant için QHD almak saçma yüksek Hz istiyorsanız rank vs. kasıyorsunuz anladığım kadarıyla. Asus ROG Strix XG249CM 23.8" 1 ms Full HD FreeSync Type-C IPS Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bakabilirsiniz eğer 1080p almayı düşünüyorsanız buna bakın. Ama bütçemi artırabilirim yüksek Hz QHD olsun diyorsanız ASUS TUF Gaming VG27AQM1A 27 inç 260 Hz 1ms WQHD Adaptive Sync Fast IPS Gaming Monitör
Yüksek çözünürlük isterim elbette ancak 8 gb bir 4060ti bu konuda benimle aynı düşünmüyor çünkü 2k oyun testleri kötü durumda, valoranttada 1080p üstü olmuyor.

Eskiden bu paraya iyi bir sistem toplardık 😅
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam ekran kartınız QHD bir monitörü kaldırır ama Valorant için QHD almak saçma yüksek Hz istiyorsanız rank vs. kasıyorsunuz anladığım kadarıyla. https://www.akakce.com/monitor/en-u...type-c-led-ips-oyuncu-u-fiyati,262001427.html bakabilirsiniz eğer 1080p almayı düşünüyorsanız buna bakın. Ama bütçemi artırabilirim yüksek Hz QHD olsun diyorsanız ASUS TUF Gaming VG27AQM1A 27 inç 260 Hz 1ms WQHD Adaptive Sync Fast IPS Gaming Monitör
Rog olan epey güzel geldi gözüme ancak 27 kullanıyorum ve alıştım çok ufak gelir mi gözüme bilemedim.

Yüksek çözünürlük isterim elbette ancak 8 GB bir 4060 Ti bu konuda benimle aynı düşünmüyor çünkü 2K oyun testleri kötü durumda, valoranttada 1080p üstü olmuyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

ROG olan epey güzel geldi gözüme ancak 27 kullanıyorum ve alıştım çok ufak gelir mi gözüme bilemedim.

Ben olsam 1080p icin 27 inc kullanmam ama siz illa 27 inc kullanacağım derseniz ASUS TUF Gaming VG279QM1A 27 inç 280 Hz 1ms Full HD Adaptive Sync FAST IPS Gaming Monitör veya Dell G2723H 27 inç 280Hz 1ms Adaptive Sync Full HD Fast IPS LCD Gaming Monitör bakabilirsiniz ASUS'un standı kötü ama panel kalitesi olarak daha iyidir Dell de güzeldir ama bazıları panelini sarımsı bulmuştu diye hatırlıyorum. Çıplak gözle incelemekte fayda var.

Ben olsam 1080p icin 27 inc kullanmam ama siz illa 27 inc kullanacağım derseniz ASUS TUF Gaming VG279QM1A 27 inç 280 Hz 1ms Full HD Adaptive Sync FAST IPS Gaming Monitör veya Dell G2723H 27 inç 280Hz 1ms Adaptive Sync Full HD Fast IPS LCD Gaming Monitör bakabilirsiniz ASUS'un standı kötü ama panel kalitesi olarak daha iyidir Dell de güzeldir ama bazıları panelini sarımsı bulmuştu diye hatırlıyorum. Çıplak gözle incelemekte fayda var.

Dell G2524H 25 inç 280Hz 0.5ms Full HD Adaptive Sync Fast IPS Gaming Monitör 25 inc önerimdir hocam buna da göz atabilirsiniz.

Yüksek çözünürlük isterim elbette ancak 8 gb bir 4060ti bu konuda benimle aynı düşünmüyor çünkü 2k oyun testleri kötü durumda, valoranttada 1080p üstü olmuyor.

Rog olan epey güzel geldi gözüme ancak 27 kullanıyorum ve alıştım çok ufak gelir mi gözüme bilemedim.
Düzelttim.

Geri
Yukarı