12 CM Kasa Fanı Önerisi

Arctic bulabilirsen al ama yok diye biliyorum.
Amazon üzerinden bakmıştım, indirimde yakalayınca almayı düşünüyorum.
Bu siteden uzak durun bence. Geçen ay sonu ben de Akasa aldım ve kasaya uymadığı için iade sürecini başlatmıştım. Kargo 1 günde firmaya ulaşmasına rağmen 2 hafta geçti anca para iadesini alabildim. Ayrıca sipariş ve iade teslimat ücretini de benden kestiler. THH başvurusu yapmayı düşünüyorum.
Ben Be Quiet olanı öneririm. Çünkü P12 gibi başında "P" olan fanlar radyatör ve soğutmalar için optimize edilmiş oluyor. Pure Wings ise direkt kasa fanı olarak üretilmiş.
Arctic'in beyaz F12 modeli vardı kasa için fakat P modeli de kasaya uyum sağlayamaz mı? Ayrıca benim de aklımda Be Quiet! var.

Arctic'in beyaz F12 modeli vardı kasa için fakat P modeli de kasaya uyum sağlayamaz mı? Ayrıca benim de aklımda Be Quiet! var.
Uyum sağlar tabii ki. Arctic'in bu iki fanı farklı bir şekilde lanse etmesinin bir sebebi var. Kasada kullanmak için F serisi iyi. Gerçi uzun zamandır piyasada F serisini göremiyorum, Arctic alınacaksa P serisi de tercih edilebilir.

Uyum sağlar tabii ki. Arctic'in bu iki fanı farklı bir şekilde lanse etmesinin bir sebebi var. Kasada kullanmak için F serisi iyi. Gerçi uzun zamandır piyasada F serisini göremiyorum, Arctic alınacaksa P serisi de tercih edilebilir.

Pure wings 2 PWM'nin 039 ve 081 iki adet modeli mevcut bunlarin arasinda ki fark sadece 081 daha hizli ve sesli olmasi midir? Hangisini secmek mantikli 2 yukari ve 1 arkaya egzoz fan olarak kullanicak. ( Detay sorusu oldugu icin baslik acmak istemedim sizi yakalamisken hocam )

Be Quiet alacaksanız altta daha ucuz satılıyor.

Biraz sesli ama ledli olsun isteniyorsa da Prisma serisinden biri alınabilir.

Son düzenleme:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı