12 GB RTX 3060 vs 8 GB RTX 4060

Hocam maalesef özelleştirme seçeneği yok PSU için. Sizin attığınız sistemde bayağı iyi PSU'nun kötü yanı nedir idare etmezmi 1 2 yıl.

Hocam PSU idare etmelik bir bileşen değil bana göre. Aynı kasa+PSU'yu kullandım en son sisteme bir şey olacak korkusuyla Cooler Master satın aldım :D Çoğu güvenlik sertifikasından muzdarip o PSU. Bence riske girilmez

İkisi de parasını hak eden kartlar değil ama eğer mutlaka biri alınacak ise 4060 tabii ki 3060'ın adı bile geçmemeli hele sıfır kart olarak.

Sırf VRAM'i daha fazla diye daha az FPS alacaksın.
amacım fps degıl 45 fps e alısıgım onemlı olan 2k epık ayarlarda oyun oynamak ıstıyom

İkisi de parasını hak eden kartlar değil ama eğer mutlaka biri alınacak ise 4060 tabii ki 3060'ın adı bile geçmemeli hele sıfır kart olarak.
aynen amd nın fıyatlarından ve ozellıklerınden haberın yok herhalde

Son düzenleme:
Amacım FPS degıl 45 FPS'e alısıgım onemlı olan 2K epık ayarlarda oyun oynamak istiyorum.

Aynen AMD'nın fıyatlarından ve ozellıklerınden haberın yok herhalde.
Konu AMD mi arkadaşım neyine tetikleniyorsun? AMD'ye uygun fiyatlı falan mı demişiz? Konu açmışsın cevap yazdık ne yaparsan yap git en pahalı 3060'ı al !

RTX 4060. DLSS 3.0+Frame Generation avantajıyla falan filan 4060 her türlü daha iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı