12. sınıfta arkadaş edinilir mi?

Murat23535

Zeptopat
Daha fazla  
Lisenin 9.,10. sınıfın 1. döneminde, saçma yerleştirme sistemi yüzünden şehrin en boktan okulunda okudum. Oradaki çocuklar çok pis insanlardı o yüzden orada kimseyle konuşmuyordum. Sonra başka okula nakil verdim ve tam kurtuldum derken korona yasağı çıktı. 10 ve 11. sınıfa gidemedim, o yüzden hep yalnız kaldım. 6 Eylül'de 12. sınıfa geçeceğim ve okullar açılıyor. Sizce arkadaş edinebilir miyim?

Sanırım emoji atanlar arkadaşa sınıfta beton gibi dur dediğimi zannetti. Ben sıkı ve uzun süreli arkadaşlıkları kast ettim. Tabii ki sınıftakilerle vakit geçir ve konuş.

Sanırım emoji atanlar arkadaşa sınıfta beton gibi dur dediğimi zannetti. Ben sıkı ve uzun süreli arkadaşlıkları kast ettim. Tabii ki sınıftakilerle vakit geçir ve konuş.
O zaman o şekilde yaz. Şu an söylediğin ile ilk mesajın arasında zerre kadar benzerlik yok.

Ben de seninle aynı durumdayım, o kadar kötü bir okula gitmedim iyi arkadaşlıklarım da oldu fakat artık o arkadaşlıklar bitti. 10.sınıfın yarısını ve 11.sınıfın tamamı uzaktan geçti ben de 12'ye geçtim ben arkadaş edinmeyeceğim sınava odaklanıp bir an önce sınavı geçip üniversiteye geçmeyi istiyorum. Yeni arkadaşlarını üniversite ve sonrasında edin artık lise bitti.

Yeni konular

Geri
Yukarı