12. sınıfta meslek lisesinden Anadolu'ya geçiş yapılır mı?

ExomPomoDq

Hectopat
Bu sene 12. sınıfa geçtim ve yaz stajındayım. Ben şu an nakil için başvurdum okulun kontenjanı da var ama 12. sınıfta geçiş yok gibi şeyler duydum. Anadolu teknik programı olarak ders görüyorum Anadolu'lu öğrenciler ile aynı programı. Ben şimdi nakil için başvurdum onay bekleniyor ama geçmeme engel olacak bir şey var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sene 12. sınıfa geçtim ve yaz stajındayım. Ben şu an nakil için başvurdum okulun kontenjanı da var ama 12. sınıfta geçiş yok gibi şeyler duydum. Anadolu teknik programı olarak ders görüyorum Anadolu'lu öğrenciler ile aynı programı. Ben şimdi nakil için başvurdum onay bekleniyor ama geçmeme engel olacak bir şey var mı?

Engel olacak bir şey yok ama zorlanabilirsiniz ve 3 yıllık emek boşuna gidebilir

Hocam bende Anadolu teknik programındayım zaten yaz stajı yapıyormuşsunuz 12.sınıfta staj derdiniz olmayacak ne gerek var ki anadoluya nakil almaya?

Yeni konular

Geri
Yukarı