12 taksit ile 52.000 TL'ye Gaming laptop önerisi

ryukwnn

Femtopat
Daha fazla  
Meslek
cyber security
Merhaba, 12 taksitli bir Gaming laptop arıyorum. Taksitli hali 52K Max olmalı. Bir sürü marka baktım hep kötü dediler. İçinde 4060 i5 veya i7 12.nesil olsa daha iyi olur teşekkür ederim şimdiden. İyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:

6 aya kadar vadesiz. Paneli, donanımı, kasası güzel. 32 RAM ve 2 TB bu fiyata bence harika.

RTX 4070(140W)165 HZ Ekran , DDR 5 32 GB RAM,M2 512 GB SSD,Panel Türü LCD 2560x1600

RTX 4070(140W)165 HZ Ekran , DDR 5 32 GB RAM,M2 512 GB SSD,Panel Türü LCD 2560x1600
46 Bin TL.

DDR4 bu sistem. Ben şimdi baktım ve 144 hertz bendeki DDR5 ve 165 Hertz ekran kartı watt gücü olarakda benimki 140 W fiyat olarak benimki daha uygun.

Son düzenleme:
Bu listeye göre baktığımız zaman en son fiyat aralığı olarak benim önerdiğimi önermiş.
bir üstü 53 bin TL son fiyat 52 olduğu için bunu kim önerdiyse aynısını önermişiz. Benim attığım sitede daha ucuz ama.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buda attığım bilgisayarın inceleme videosuymuş.

Ram tek 32 GB imiş. İzliyorum şimdi ama performans düşüşü yaşatmamış haberin olsun.

Ama ekleniyormuş bir tane daha aynısından o zaman çift ram olur.

Fps değerleri
Ekran Görüntüsü (24).png

Son düzenleme:
Marka takıntın var mı?
Hayır

Çok sağ olun fakat Excalibur'u incelediğim zaman genelde kötü yorumlar görüyorum
Yine de sağ olun.

6 aya kadar vadesiz. Paneli, donanımı, kasası güzel. 32 RAM ve 2 TB bu fiyata bence harika.

Göz önünde bulunduracağım sağ olun.

RTX 4070(140W)165 Hz ekran, DDR 5 32 GB RAM, M.2 512 GB SSD, panel türü LCD 2560x1600.

46 bin TL.

DDR4 bu sistem. Ben şimdi baktım ve 144 Hertz bendeki DDR5 ve 165 Hertz ekran kartı watt gücü olarak da benimki 140W fiyat olarak benimki daha uygun.

İşte alacağım bilgisayar bu çok sağ olun gerçekten, atdığınız videoyu izliyorum şu anda da teşekkür ederim tekardan.

Hayır

Çok sağ olun fakat Excalibur'u incelediğim zaman genelde kötü yorumlar görüyorum
Yine de sağ olun.

Göz önünde bulunduracağım sağ olun.

İşte alacağım bilgisayar bu çok sağ olun gerçekten, atdığınız videoyu izliyorum şu anda da teşekkür ederim tekardan.
Kendime alır gibi inceledim ve filtreledim en iyisi bu şuan.

Kendime alır gibi inceledim ve filtreledim en iyisi bu şuan.
Ram eklersin ekleniyor şuan single ram bir tane daha koyabilirsin.

Soğutucu istersen bu var 0-500 TL arası en iyi soğutucu
Dark DKACNBAR600 Laptop Soğutucu
Bu fiyat aralığında fanları en hızlı dönen ve fan sayısı en fazla olan Fiyatı 500 TL.

Son düzenleme:
Kendime alır gibi inceledim ve filtreledim en iyisi bu şu an.

RAM eklersin ekleniyor şu an Single RAM bir tane daha koyabilirsin.

Soğutucu istersen bu var 0-500 TL arası en iyi soğutucu.
Dark DKACNBAR600 Laptop Soğutucu
Bu fiyat aralığında fanları en hızlı dönen ve fan sayısı en fazla olan fiyatı 500 TL.

Sen var ya harbi kralsın
Nasıl yardımcı oldun anlatamam
İnan bana bu bilgisayarı alırım
Gerçekten çok sağ ol kaç aydır bulamıyordum.

Bu listeye göre baktığımız zaman en son fiyat aralığı olarak benim önerdiğimi önermiş.
Bir üstü 53 bin TL son fiyat 52 olduğu için bunu kim önerdiyse aynısını önermişiz. Benim attığım sitede daha ucuz ama.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu da attığım bilgisayarın inceleme videosuymuş.

RAM tek 32 GB imiş. İzliyorum şimdi ama performans düşüşü yaşatmamış haberin olsun.

Ama ekleniyormuş bir tane daha aynısından o zaman çift RAM olur.

FPS değerleri.
Eki Görüntüle 2223424

Bugün bilgisayar elime ulaştı ilk deneyimim mükemmel sana gerçekten çok teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Geri
Yukarı