12 TL'ye Oyun Tavsiyesi

Eğer steam hesabında ise paran sonraki indirimleri beklemeni öneririm. Şu an pek bir oyun gözüme takılmayı başaramadı.

Oyunlarına da bakmadım eğer varsa kusura bakma ama Terraria iyi oyundur önerebilirim.

Şu an oyunlar indirimde değil. İndirimde olmadığı için bu fiyata pek fazla seçenek yok. İndirimleri beklemenizi tavsiye ederim.

Diğer üyenin dediği gibi Terraria güzel bir oyun. Onu tavsiye edebilirim.

2₺ daha koyabilirseniz Resident Evil 4 önerebilirim. Benim PS2 döneminde oynadığım efsane bir oyundu. Bana göre Resident Evil serisinin en iyi oyunudur. Yanlış hatırlamıyorsam bu oyunun grafiğini iyileştiren modlar vardı. Bir bakın. Fakat kontrolleri bilgisayar tarafında biraz kötü diyorlar. PS2'de oynadığım için bilgisayar kontrollerini bilmiyorum fakat PS2'de rahat kontrolleri vardı.

Eğer bütçe sınırınız 12₺ ise Terraria oyunundan başka maalesef güzel oyun yok.

Fakat benim tavsiyem bir sonraki indirimleri beklemenizi tavsiye ederim. Diğer bir seçenek ise başka hafta indirimlerini beklemek. Bu haftanın indirimleri pek güzel değil. Gelecek haftalarda daha iyi oyunlar indirime girebilir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı