120 GB SSD oyunlar için yeterli mi?

Bütçe
300

mirac.buyukkol

Hectopat
SSD veya HDD modeli
PNY veya Gigabyte
Yakın zamanda 120 GB SSD alacağım. İçine Windows 10 kuracağım. Google Chrome falan bir de CS:GO yeterli midir? Ekstradan 500GB HDD var. Geri kalanları da ona yüklerim. Bütçem fazla olmadığı için 120GB alacağım yoksa bende biliyorum tabii ki 240GB alsam daha iyi olacağını. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
GTA 5 100GB üzerinde bilmem anlatabildim mi hocam? 120 tam gelmeyecek zaten 110GB civarı olacak hepsini dolacaktır CS için olsa bile.

Ortalama 110 GB net. Windows 20-30 GB kaplasa diyelim. CS:GO da 20-25 GB'lık oyun. Fiyatlar zaten ateş pahası. Zaten harici harddiskinizde var. Gayet yeterli olacaktır.
Satın aldıktan sonra indirilenler klasörünü harddiskinize konumlandırmanızı tavsiye ederim.

Yakın zamanda 120 GB SSD alacağım. İçine Windows 10 kuracağım. Google Chrome falan bir de CS:GO yeterli midir? Ekstradan 500GB HDD var. Geri kalanları da ona yüklerim. Bütçem fazla olmadığı için 120GB alacağım yoksa bende biliyorum tabii ki 240GB alsam daha iyi olacağını. Şimdiden teşekkürler.

SSD olsun yeter gibi bir hal almayın derim almışken 240 alın, tabii bütçeniz yetmiyor olması üzdü bu konuda. Tabii 120 GB 110 GB gibi düşünürsek yine de yeterli olmuyor çünkü ben kullanıyorum zamanla SSD'ye atayım şu oyunu gibi bir hal almak istiyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı