120 TL İnternet Paketi Önerisi

Eğer bir LG Android TV'niz varsa Vodafone TV Uygulamasını yükleyerek ve Ve Vodafone mobil hatta geçerek ayda 9TL'ye kanallara erişim sağlarsınız.
Eğer yoksa da TV+'dan devam edebilir. Veya Xiaomi Mi Box S alıp USB Üzerinden İçerisine apk olarak Vodafone TV, Tivibu GO Gibi uygulamaları yükleyip kullanabilirsiniz.

Fiberde hat değerleri olmaz lütfen yanlış bilgilendirmeyin.
Anladığım kadarıyla net olmamakla birlikte kendisi fiber hatta (pakete) bağlı değil, bölgesinde fiber var. Ama haklısınız muhtemelen 10Mbps bir bağlantıyla ADSL portta olabilmesi de mümkün. Hat değerleri önemsiz.

@HollyVibe Ben Netspeed İ.S.S. firmasından internet kullanmıyorum ama bu firmayı kullanan komşunun internetini kullanma fırsatım oldu.

Android 9 sistemine sahip olan 3 yıllık Samsung Galaxy J7 PRO telefondan Wi-Fi ile saniyede 8-9 Mpbs hızlarına çok rahat ulaşabildim. Komşumun kullandığı hız paketi ise 75 Mpbs.

Ancak her İ.S.S. firmasında olduğu gibi şunu belirtmek isterim; bu hızları aynen alabilirsiniz ve sorunsuz şekilde kullanabilirsinizde/kullanamayabilirsinizde.

Size ilk önce taahhütsüz olan İ.S.S. firmalarından kullanıp deneyimlemenizi tavsiye ederim. Memnun kalmadığınız da iptal etmesi kolaydır.

Anladığım kadarıyla net olmamakla birlikte kendisi fiber hatta (pakete) bağlı değil, bölgesinde fiber var. Ama haklısınız muhtemelen 10Mbps bir bağlantıyla ADSL portta olabilmesi de mümkün. Hat değerleri önemsiz.
Steam'de 1.2MB/s indirme gördüyse Yaklaşık 9.7Mbps interneti olması lazım.
Ve ADSL Olsaydı Hat zayıflamasından tutun SNR'e kadar hepsi etkilerdi ve 8 üstü görmesi biraz zor olurdu. Steam ile arada olan gecikme vb. de hesaba kattığımızda 10Mbps paketten bu değerler alması Fiber ihtimalini arttırıyor.

Superonline fiber var demiş zaten.

Millenicom'a bakın derim. Superonline ile anlaşması bitmediyse halen o altyapıdan 100Mbps hizmet verebilirler.
Ayrıca TV+ şart mı yoksa başka bir TV platformu da olabilir mi?

Tekrar izle olsun yeter.
Steam'de 1.2MB/s indirme gördüyse yaklaşık 9.7Mbps interneti olması lazım.
Ve ADSL olsaydı hat zayıflamasından tutun SNR'e kadar hepsi etkilerdi ve 8 üstü görmesi biraz zor olurdu. Steam ile arada olan gecikme vb. de hesaba kattığımızda 10Mbps paketten bu değerler alması fiber ihtimalini arttırıyor.

Altyapıya kesin olarak nasıl bakabilirim? Ayrıca Turkcell sitesinden test yaptım Turkcell Superonline fiber internet var dedi.
Steam'de 1.2MB/s indirme gördüyse yaklaşık 9.7Mbps interneti olması lazım.
Ve ADSL olsaydı hat zayıflamasından tutun SNR'e kadar hepsi etkilerdi ve 8 üstü görmesi biraz zor olurdu. Steam ile arada olan gecikme vb. de hesaba kattığımızda 10Mbps paketten bu değerler alması fiber ihtimalini arttırıyor.

1.0 altına düştüğünü hiç görmedim.
Sonuç olarak Millenicom mu almalıyım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı