120 TL oyun tavsiyesi

Dyvanx

Hectopat
120 TL'yi aşmayacak oyun tavsiyeleri. Aksiyon/Macera sanki orayı yaşıyormuş gibi hissetirecek atmosferi güçlü hikaye odaklı bir PC oyunu arıyorum.

Metro Exodus, Borderlands 3, The Long Dark, BioShock Set, Gears5, Wolfenstein (her oyunu mükemmel), Dark Souls3, Battlefield 1 (oynamadım ama bayağı beğendim), Hunt Showdown, Residen't Evil 2, 4, 5, 7, Saints Row, Rust, Shadow Warrior 1 ve 2, Stardew Valley (kesinlikle oyna rahat 130 saat oynarsın), To The moon şimdilik aklıma gelenler bunlar az geldiyse daha yazarım.

Far Cry 5 'i oynayabilir miyim?
Hikaye olarak bağlantılı oyunlar değiller, şahsen FC5'in oynanır bir tarafının olduğunu düşünmüyorum. Hikaye, oynanış bakımından bayağı bi' sıkıcı oyun. Hikaye oyunu için Yakuza 0, Beyond Two Souls, Heavy Rain, Detroit Become Human, Death Stranding, Borderlands 3 gibi oyunlara bakabilirsin.

Hiçbir Far CRY oyununu oynamadım sizce Far CRY 5'i oynayabilir miyim?

Hocam şimdi oynayan seven arkadaşlara saygısızlık olmasın ama benim şahsi görüşüm bu, Far CRY 3'den sonrası genelde tamamiyle aynı. Far CRY Primal özellikle kötü benim gözümde. İlk defa oynuyorsan ve grafik seviyorsan Far Cry5 al bana grafik fark etmez diyorsan sana önerim Far CRY 3 alman. Onun dışında Far CRY 4 falan bulaşmanı pek tavsiye etmem tekrar söylüyorum seven arkadaşlar kusura bakmasın şahsi görüşümdür.

Geri
Yukarı