120 TL VDSL modem önerisi

Jesse XX

Decapat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
3D Animatör
Ekte gösterdiğim tarifeye geçmeyi düşünüyorum. Azami 120 lira olacak şekilde, denediğiniz ve beğendiğiniz VDSL modem modelleri önerebilir misiniz? Teşekkürler.

Dosya Ekleri

• Tarife839745897.JPG
    Tarife839745897.JPG
    23,5 KB · Görüntüleme: 77
Son düzenleyen: Moderatör:
Bugün son gün kampanya bitiyor yalnız evraklar yetişeceğini sanmıyorum.. Demek istediğim o fiyattan o tarifeye geçemeyeceksiniz. Modem olarak ben TTNet'in kendi modemini kullanıyorum 2.el 50-60 civarlarında ama daha iyi öneriler vardır elbet. Son olarakta bende Netspeed kullanıyorum kesinlikle öneririm.

VDSL başvurusu modem arıyordum bende, D-smart iptal ettirim Türknet'e geçmiştim, D-smart modemini de ertesi gün teslim etmek üzere toplamıştım, VDSL sinyalini akşam 10 değiştirmişlerdi, ertesi gün yarım gün içerisinde birçok modeme baktım 500-600 TL bütçeyi gözden çıkarmıştım ama piyasadaki hangi ürüne baktıysam farklı olumsuz yorumlarla karşılaştım sonrasında, Türk Telekom veya Superonline tarafından verilen Huawei-HG658 modemin VDSL için yeterli olduğunu kullanan bir arkadaşımdan öğrenip, tanıdığımdan kullanılmış olarak bir tane edindim. Herhangi bir sorunu yok hatta Wi-Fi çekim gücü, D-smart ın vermiş olduğu TP-Link w9970'un çift anteni olmasına rağmen daha iyi. Modem arayüzünde detaylı ayarlar bulunmayabiliyor, ancak kesinlikle iş görüyor, kopma, takılma veya ping sorunu yaşamadım.

VDSL başvurusu modem arıyordum bende, D-smart iptal ettirim Türknet'e geçmiştim, D-smart modemini de ertesi gün teslim etmek üzere toplamıştım, VDSL sinyalini akşam 10 değiştirmişlerdi, ertesi gün yarım gün içerisinde birçok modeme baktım 500-600 TL bütçeyi gözden çıkarmıştım ama piyasadaki hangi ürüne baktıysam farklı olumsuz yorumlarla karşılaştım sonrasında, Türk Telekom veya Superonline tarafından verilen Huawei-HG658 modemin VDSL için yeterli olduğunu kullanan bir arkadaşımdan öğrenip, tanıdığımdan kullanılmış olarak bir tane edindim. Herhangi bir sorunu yok hatta Wi-Fi çekim gücü, D-smart ın vermiş olduğu TP-Link w9970'un çift anteni olmasına rağmen daha iyi. Modem arayüzünde detaylı ayarlar bulunmayabiliyor, ancak kesinlikle iş görüyor, kopma, takılma veya ping sorunu yaşamadım.
Modeli internette bulamıyorum.

Ben Asus dsl-N16 kullanıyorum gayet memnunum fakat adsl kullanıyorum.Elbet bir gün o fiber buraya gelecek.

Modeli internette bulamıyorum.
Modemi Türk Telekom ve Süperonline kullanıcılarına veriyor sadece. İkinci el alım satım yapan sitelere bakabilirsiniz, bulunduğunuz mahalde bulunan tamir yapan, ikinci el bulunduran, ağ ve güvenlik sistemi hizmeti veren işletmelere sorabilirsiniz. Letgo üzerinde varsa lokalde satanlar alabilirsiniz. Huawei hg658 v2

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı