1200 TL civarında monitör önerisi

sametouksz

Decapat
Şu an kullandığım Monitör HP x2301 (58,42 cm (23 inç) büyüklüğünde) büyüklüğünde ve bunun boyutu bana ideal geliyor. Tabii ki bu fiyatlara varsa daha büyüğü güzel olur. Ama daha küçüğünü istemiyorum. İyi forumlar :)

Şu an kullandığım Monitör HP x2301 (58,42 cm (23 inç) büyüklüğünde) büyüklüğünde ve bunun boyutu bana ideal geliyor. Tabii ki bu fiyatlara varsa daha büyüğü güzel olur. Ama daha küçüğünü istemiyorum. İyi forumlar :)
Bütçenizin azıcık üzerinde ekleme yapmanızı öneririm lakin 144HZ den daha düşük bir monitör önermek istemiyorum.

Ne kadar daha arttırmam lazım bir de bunun diğerlerinden farkı ne olur?
Verdiğim linkteki monitörün aynısını yukarıdaki arkadaş da önermiş fakat attığım linktekinin fiyatı daha uygun. Diğerlerinden farkı ne olur demişsiniz birde, monitörünüzün Hz değeri ne kadar yüksek olursa görüntüde o kadar akışkan olur. 75 Hz bir monitörde bir oyunu 75FPS oynuyorsunuz gibi düşünün, 144Hz bir monitörde de oyunu 144FPS te oynarsınız yani arada bir hayli fark olur.

Verdiğim linkteki monitörün aynısını yukarıdaki arkadaş da önermiş fakat attığım linktekinin fiyatı daha uygun. Diğerlerinden farkı ne olur demişsiniz bir de, monitörünüzün Hz değeri ne kadar yüksek olursa görüntüde o kadar akışkan olur. 75 Hz bir monitörde bir oyunu 75FPS oynuyorsunuz gibi düşünün, 144Hz bir monitörde de oyunu 144FPS'te oynarsınız yani arada bir hayli fark olur.

Senin attığın 1.389TL diğer arkadaşın 1.359TL
Elimden geldiğince çıkmaya çalışacağım F/P olarak en iyisi bu mudur?

Evet.

Geri
Yukarı