1200 TL Gövde ve Lens Önerisi

quantom

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Türkiye
Arkadaşlar merhaba. DSLR kameraları kullanmaya yeni başlayacağım. Giriş seviyesi için RAW fotoğraf çekebilen bir gövde ve f1.8 diyaframa sahip bir lens arıyorum. Özellikle bokeh ve portre işinde iyi olmasını istiyorum Bana yardımcı olur musunuz?

5 sene önce bile bu bütçe ile zor bir olaydı. Şu an imkansızdır sanırım. Hem body istiyorsunuz hem de lens. Gerçekçi davranmak lazım. Alacak bir şey bulsanız bile para israfı olur.
Sahibinden de birçok ilan görmüştüm de acaba olur mu diye düşünmüştüm. Herneyse bütçe artırana kadar rafa kalktı bu iş.

Arkadaşlar merhaba. DSLR kameraları kullanmaya yeni başlayacağım. Giriş seviyesi için RAW fotoğraf çekebilen bir gövde ve F1.8 diyaframa sahip bir lens arıyorum. Özellikle bokeh ve portre işinde iyi olmasını istiyorum bana yardımcı olur musunuz?

1200 liraya F1.8 diyaframlı lens bile yok dostum. En az bir 7-8k para biriktir ki lensi ve makineyi alabilesin. Şahlanan ekonomide artık ucuza hiçbir şey kalmadı :D

Bu fiyatlara dusuk bir ihtimal de olsa Canon EOS 550D veya 600D + 50mm f/1.8 lens bulabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı