1200 TL kablosuz kulak içi kulaklık önerisi

Huawei Freebuds 2 var bütçeniz dahilinde. Alternatif olarak Samsung Galaxy Buds var.

Hi-Fi IEM (kulak içi) ürünleri araştırın internette. Bu bütçeyle Hi-Res kulaklık alabilirsiniz.
Bende bu alanda yeni olduğum için direk model öneremiyorum.

Bu fiyat bandı için önerim yok ama bir tavsiye vereceğim. Bu paralara çıkıyorsan Sennheiser markasına öncelik vermeni tavsiye ederim çünkü gerçekten uzun süre dayanıyor. Kaliteli Alman malı.

Bu bütçede alabileceğin en iyi kulaklık Shure SE215. Ses kalitesi harika.
Shure’un giriş seviyesi kulaklığı olmasına rağmen üst seviye bir bas ve tiz kalitesi var.

Kendim de 3 yıldır kullanıyorum.

Bluetooth versiyonunu alın, kablosunu da alırsanız hem Bluetooth hem de normal olarak kullanılıyor.

Airpods 2 olur mu sizce?
Bu fiyat bandı için önerim yok ama bir tavsiye vereceğim. Bu paralara çıkıyorsan Sennheiser markasına öncelik vermeni tavsiye ederim çünkü gerçekten uzun süre dayanıyor. Kaliteli Alman malı.
Kulaklık yurt dışından gelecek. Sennhieser duymuştum ama yaklaşık 2000 tl ne kadar fark eder?

Son düzenleme:
Airpods ve rakipleri fiyatlarını hak etmeyen, adi kulaklıklardır. Shure, Sennhieser gibi markalarla kıyaslanmazlar.

Bu bütçede alabileceğin en iyi kulaklık Shure SE215. Ses kalitesi harika.
Shure’un giriş seviyesi kulaklığı olmasına rağmen üst seviye bir bas ve tiz kalitesi var.

Kendim de 3 yıldır kullanıyorum.

Bluetooth versiyonunu alın, kablosunu da alırsanız hem Bluetooth hem de normal olarak kullanılıyor.
Dediğiniz kulaklık kablolu galiba. Kablo çok büyük sıkıntı benim için. Kablosuz olursa çok daha iyi olur.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı