1200 TL'ye Android Telefon Önerisi

• Konuyu başlatan Emirhan Yiğiter
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 2B
Soruyu soran "android telefon" önerin demiş.
32 GB modeli n11.com'da. Lg G2 D802 Cep Telefonu 22119837 - n11.com
N11.com'dan cihazı alacak sonra ?
Kargoda çalındı mı ? Artık kaç ay uğraşılır bilinmez .
Garantiye mi gitmesi lazım ? Kullanıcı hatası der geri yollarlar .
Cihaz Hakkında sorun çıksa yüzyüze muhattap olacağın kimse yok .
Güncelleme yapmak istiyorsun paralel ithalat olması nedeniyle bin türlü sorun çıkıyor .
Böyle internet sitelerinden alışveriş yapmak bence çok yanlış .

N11.com'dan cihazı alacak sonra ?
Kargoda çalındı mı ? Artık kaç ay uğraşılır bilinmez .
Garantiye mi gitmesi lazım ? Kullanıcı hatası der geri yollarlar .
Cihaz Hakkında sorun çıksa yüzyüze muhattap olacağın kimse yok .
Güncelleme yapmak istiyorsun paralel ithalat olması nedeniyle bin türlü sorun çıkıyor .
Böyle internet sitelerinden alışveriş yapmak bence çok yanlış .
%100 orijinal ürüne destek veren bir site. 2 yıl distribütor garantili ve faturalı. Ben 1 buçuk sene önce ordan Note 2 almıştım. Geçen gün kit kat güncellemesi bile geldi. Kulaktan dolma bilgilerle konuşmak en büyük cehalettir.

İnternette aratırsanız görebilirsiniz farklı kişilerin sorunlarını . Mesela Sosyal'de bir arkadaş n11.com'dan alışveriş yapmış , cihaz kargoda çalınmış 4 ay cihazı alabilmek için uğraşmış . Bunlar olabilecek şeyler ama müşterisinin arkasında durmayan bir yerden alışveriş yapmak ne kadar doğru belirsiz .

Battleship353 dediklerin doğrudurda kardeşim bu dediklerin bütün mağazalarda oluyor. İneternetten şikayetlere bakarsan bütün mağazalarda aynı durum var. Yani bu biraz şans işidir. Mesela ben bimeksten daha yeni gamepad aldım, almadan öncede hep şikayetlere baktım ve hep sorun olduğunu söylemişler. Sorun olarakta göndermede gecikme, para iade istemede gecikme, sorunlu ürün v.s. Ama ben sipariş verdim elime aşağı yukarı 35 saatte gecti ve ürün gayette normal. Dediğim gibi şans işi ki bu n11 den hızlıal.com dan falan alışveriş edenlerde baya var sağlam ürün sahibi olan. Tabi bunu siz bilirsiniz içinize sinmeyen yer oldumu almamanız daha iyi sizin için :)

Cihazın kargoda çalınmasıyla satış yapan sitenin ne alakası var ben bir bağlantı kuramadım. Burada kargo şirketi sorumludur.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı