1200 TL'ye iPhone 6S Plus alınır mı?

krisis00

Decapat
Daha fazla  
Başlıkta da belirttiğim, 2021'de iPhone 6S Plus alınır mı? 1200 TL'ye buldum.

Güncel olmaması bir problem değilse alınabilir. IMEI'sinin kayıtlı olduğuna, dokunmatik ve touchıd düzgün çalışıyorsa alın. Kutusu ve faturası mevcutsa daha da güzel olur.

1200 liranın biraz üstüne çıkıp giriş seviye bir android almak çok daha mantıklı olur. Aradan 5-6 yıl geçmiş, bir telefondan hala hizmet etmesini beklemek...

1200 liranın biraz üstüne çıkıp giriş seviye bir android almak çok daha mantıklı olur. Aradan 5-6 yıl geçmiş, bir telefondan hala hizmet etmesini beklemek...
Çıkalı 8 yıl olmuş iPhone 5S bile halen batarya değişimi ile hizmet verebiliyorsa iPhone 6S hele hele verir. Giriş seviyesi Android cihazlar çok değil 1-2 sene sonra kasım kasım kasacaklar. Android alınacaksa orta seviye ve üstü alınmalı. Giriş seviyesi Android'ler iyi değiller.

Çalışmaz demedim ama bugünün ihtiyaçları bambaşka. O telefon üretildiği yıllardaki grafik, batarya, hız, hafıza talebi başkaydi, şimdi başka. 1200 lira verip, "-iphone kullanıyorum" demekten başka çok bir beklentiniz olmamalı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…