1200 TL'ye kadar akıllı saat önerisi

Berqmoon

Kilopat
Daha fazla  
Bu fiyatlar güncel değil zaten çoğu 1.000 TL üstü fakat en pürüzsüz ve o menü geçişlerindeki kasmaları yaşatmayacak, premium hissi verecek saat sizce hangisi? Bunların dışında önerilerinizi de alabilirim.

Ben Amazfit'i tercih ederdim. Diğerlerine nazaran daha akıcı arayüze sahip. Pil ömrünün de uzun olduğunu söyleyebilirim.

Ben Amazfit'i tercih ederdim. Diğerlerine nazaran daha akıcı arayüze sahip. Pil ömrünün de uzun olduğunu söyleyebilirim.

Önerin için sağ ol. Sana göre en iyi amazfit midir? Veya bütçeyi 1500-1600 TL seviyelerine çekersek hangilerini alabilirim?

Öncelikle mi watch liteı direkt ele. Şuan kullanıyorum ekranı tft. Çerçeve kalın ve amoled olmadığı için çok belli ediyor. Alınmaması gereken bir bileklik.

Bende bu fiyat bandında saat alacağım Xiaomi heyplus alınır mı? Peki.

Önerin için sağ ol. Sana göre en iyi amazfit midir? Veya bütçeyi 1500-1600 TL seviyelerine çekersek hangilerini alabilirim?
Aslında görseldeki belirttiğiniz Amazfir Bip U Pro ortalama 1500TL. Şu zamanda o fiyata alınabilecek en uygun saat bence Amazfit.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…