1200 TL'ye kadar kablosuz mouse önerisi

Bütçe
1200 TL

Tenseii

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, yakın zamanda yeni bir kablosuz mouse almayı düşünüyorum. Tutuş şeklim claw. Bütçe maksimum 1200 TL fakat 100 TL kadar çıkabilirim. Önerilerinizi bekliyorum. (oyun için alıyorum bu arada)

Merhaba, yakın zamanda yeni bir kablosuz mouse almayı düşünüyorum. Tutuş şeklim claw. Bütçe maksimum 1200 TL fakat 100 TL kadar çıkabilirim. Önerilerinizi bekliyorum. (oyun için alıyorum bu arada)
Bu fiyata daha iyisi yok.
Steelseries Sensei Ten
Kablosuz istemiş, kaldı ki kablolu olsa bile bu model alınmaz artık.

G305 önerebilirim.

Bu fiyata daha iyisi yok.

Kablosuz istemiş, kaldı ki kablolu olsa bile bu model alınmaz artık.

Hocam bu siteden daha önce bir şey satın almadım ne kadar sürede elime ulaşır ürün? Ve eğer kullanıyorsanız şarjı ne kadar gidiyor?

Hocam bu siteden daha önce bir şey satın almadım ne kadar sürede elime ulaşır ürün? Ve eğer kullanıyorsanız şarjı ne kadar gidiyor?
Ben kullanmadım fakat, siteden çok alışverişim oldu hiçbir endişeniz olmasın gayet güvenilir bir site. Kargoya verme süresi yoğunluğa göre değişebiliyor fakat genelde ortalama 1-2 iş gününde veriyorlar kargoya.

Alıntılayıp tartışma çıkarmak istemiyorum ama ne zaman kablosuz mouse konularını incelesem kablolu önerenlere denk geliyorum. Bu mesajların konuyla alakasız olduğu için kaldırılması lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı