1200 TL'ye Micro-ATX Kasa Önerisi

Bütçe
800-1200 TL

PARAMORE

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Meslek
Eczacı
Merhaba arkadaşlar. Eşimin sisteminde P500A DRGB vardı, onu büyük olduğu için sattım ve daha ufak Micro-ATX destekli bir kasa arıyorum.
Amazon ve N11'den aldığım taktirde 1.200 liraya kadar çıkabilirim. Diğer sitelerden alacaksam en fazla 800-900 TL düşünüyorum.
Kasanın Micro ATX anakart desteklemesi, üste veya yana 240 mm sıvı soğutma desteklemesi, 3 fanlı 3060 Ti Vision desteklemesi (30 cm), ATX PSU desteklemesi gerekiyor. Mini kasalara baktığımda hepsi ya birini desteklemiyor ya ötekini, çok arada kaldım.

Şu zamana kadar karşıma çıkan en mantıklı modeller:
  • Dark Guardian Mini (Dark'a o kadar para vermek istemiyorum)
  • Phanteks P360A (Bir tık kafamdaki bütçeyi aşıyor, yoksa direkt alırdım)
  • Everest XCube (Fiyat ve boyut olarak tam kafamdaki gibi ama parçaları desteklediğinden emin değilim)
  • Aerocool Atomic, Trinity Mini, CS107 (Atomic çok hoşuma gitmedi, diğerlerinden de uyumluluk olarak emin olamadım)
  • Phanteks P200 Air (Her şeyiyle kafamdaki gibi ama sanırım Micro ATX desteği yok)

Bu kasalardan kesin olarak önerdiğiniz veya ek olarak önerebileceğiniz bir kasa var mıdır? Mümkün olduğunca kompakt olmasını ve parçaları desteklemesini istiyorum.

Yanıtlarınız için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:
Phanteks 360A indirime girmiş artmadan al derim.

Hocam diğer sitelerden 800-900 üstüne çok çıkmak istemedim ama kararsızım, güzel model olduğunu biliyorum.

Geri
Yukarı