12000 TL'ye ekran kartı önerisi

Gainward için mi söylüyorsunuz? Benim düzgünden kastım performans değil kartın tipiydi. Gainward Ghost gerçekten çok çirkin ve kalitesiz duruyor.
İkisi içinde. Önemli olan aradaki fark mı tipi mi kartın?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İkisi içinde. Önemli olan aradaki fark mı tipi mi kartın?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Azımsanmayacak derecede fps farkı var haklısınız ama görünüşü de önemli bence. Cidden kafamı çok karıştırdınız.

Azımsanmayacak derecede fps farkı var haklısınız ama görünüşü de önemli bence. Cidden kafamı çok karıştırdınız.
Kartda yer varsa iptal edip almanı tavsiye ederim diğer arkadaşlarda böyle düşünüyordur muhtemelen. Kafa karışacak bir şey yok beyaz sistem topluyorsun galiba olabilir ama o kartında beyaz olması dışında hiç kaliteli olduğunu düşünmüyorum. Gigabyte üst seviye kartları dışında malzemesi falan ele alınca pek bir şeye benzemiyor eğer görünüşten kastın buysa. 1000 TL farka 20 fps kazanamazsın burda 20 fps için nelerini verecek insanlar var :D 1000 TL ye tabi.

Kasanın içinde yan duracak karta güzel gözüküyor diye fazladan para dökmeyi doğru bulmuyorum açıkçası. İşlemciniz nedir bu arada? (yazmışsınız 5600 ikisinide besler siz bilirsiniz)

Ayrıca sistemi 0dan diziyorsanız 5600 için bios güncellemesi gerekecektir o karta. Ayrıca ölü bir çipset kendisi.

Geri
Yukarı