120FPS video edit programı

Reşat Enes

Centipat
120FPS veya daha üzerinde bir program biliyorsanız yazarsanız sevirim. Video editleyeceğim ama 60FPS değil daha fazla FPS'de kayıt yapmak istiyorum. Adobe demezseniz sevinirim.

Bu soruda mantık problemi var. Ne sormak istediğinden emin misin? Herhangi bir video edit programı ile istediğin düzeyde edit yapabilirsin.

Şunu demeye çalışıyorum.Misal,camtasia studio 9'da en fazla 60fps render yapabiliyorum.Ben 120fps render yapmak istiyoruum
Ama açıklamada "daha fazla FPS'de kayıt etmek istiyorum" yazmışsınız. Konu başlığı ise "edit programı" camtasia gibi her edit programı video kayıdı sağlamıyor.

Şunu demeye çalışıyorum.Misal,camtasia studio 9'da en fazla 60fps render yapabiliyorum.Ben 120fps render yapmak istiyoruum

Çalışmanı render alırken gerekli atamaları kendin manuel olarak yapabiliyorsun. Camtasia hiç kullanmadığım için bilmiyorum ama mantıken kesinlikle vardır. Yani render alırken hazır bir profil kullanırken ya da seçerken daha detaylı düzenleme paneline ulaş muhakkak vardır o şekilde manuel olarak FPS atayabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı