120mm fan önerisi

Klasik standart renksiz 2'li fan sessiz.

Biraz daha performans modeli 3'lü fan set.

Bütçeni 100 TL geçiyor
3'lü ama easy link fanlar yani birbirne takılabiliyor sen 2 tane üste takacağın için 2 tanesini birbirine geçirip tek kablo ile bağlayacaksın. Arbg olduğu için istersen direk arbg slotuna takıp renk belirleyebilirsin veya SATA kablolu geliyor özel direk kendi otomatik renkleri açıyor sıralı şekilde. Ben 2 paket aldım bunlardan 500-1500 RPM arası hızı var ve soğutması iyi

Performasnlı bir model sessiz
Tekli fiyat

Bu da performans modeli 2000 RPM'ye kadar çıkabiliyor

Birçok model mevcut buradan kalan tüm çeşitlere bakabilirsiniz en uygun fiyatlar genelde burada buldum diğer firmaların çoğu İtopya, vatan, vs 600-800 TL tek fan fiyatları ucuzları da çok dandik.

İyi sosyaller.

Klasik standart renksiz 2'li fan sessiz.

Biraz daha performans modeli 3'lü fan set.

Bütçeni 100 TL geçiyor.
3'lü ama easy link fanlar yani birbirne takılabiliyor sen 2 tane üste takacağın için 2 tanesini birbirine geçirip tek kablo ile bağlayacaksın. Arbg olduğu için istersen direk arbg slotuna takıp renk belirleyebilirsin veya SATA kablolu geliyor özel direk kendi otomatik renkleri açıyor sıralı şekilde. Ben 2 paket aldım bunlardan 500-1500 RPM arası hızı var ve soğutması iyi.

Performasnlı bir model sessiz.
Tekli fiyat.

Bu da performans modeli 2000 RPM'ye kadar çıkabiliyor.

Birçok model mevcut buradan kalan tüm çeşitlere bakabilirsiniz en uygun fiyatlar genelde burada buldum diğer firmaların çoğu İtopya, vatan, vs 600-800 TL tek fan fiyatları ucuzları da çok dandik.

İyi sosyaller.

Bunu alsam vatan da garanti gider mi?

Bunu alsam vatan da garanti gider mi?

Neyin garantisi hocam almak istediğiniz kasanın ise hayır kasanın garantisi gitmez isteidiğiniz fanı takabilirsiniz.

Geri
Yukarı