120x60 Masa Önerisi

Marangoza 1000 TL bütçe yetmez diye düşünüyorum hocam çevremdekiler hep pahalı diyor.

Hocam internetten de sipariş verebilirsiniz. Ahşaplar diye bir sitede 100x60 2.8mm kalınlığında çam paneli 850TL. N11 gibi sitelerde belki daha ucuza satanlar vardır.

Şarjlınız varsa kolay her ayağa 5 vida falan atılıyordu galiba delikleri hazır zaten tornavida ile biraz bilek gücü lazım sonlara doğru yorabiliyor. Max yarım saatinizi alır tornavida ile.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Technopat'ın da şu videosunda görmüştüm siyah rengini onlar da kullanıyor sanırım başka videosunda da vardır belki daha detaylı görünen. 2:55 dakikadan itibaren biraz da sağlamlığını anlayabilirsiniz zaten bu videodan :).
Anladım hocam eğer ekstra bir indirim olmazsa Ikea alacağım gibi, teşekürler tekrardan.

Hocam internetten de sipariş verebilirsiniz. Ahşaplar diye bir sitede 100x60 2.8mm kalınlığında çam paneli 850TL. N11 gibi sitelerde belki daha ucuza satanlar vardır.
Aslında güzel fiyat hocam ama 120cm olanı yok mu 100cm az kalacaktır.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı