12500 TL'ye sistem toplama

Bütçe
13.000₺
Tabii bu sistemin parçaları daha kaliteli fakat kasa biraz ısınabilir bilmiyorum, hiç kullanan duymadım.

Kullanımdan kullanıma değişir çok fazla ağır iş yapan birisi olmadığım için ısınacağını düşünmüyorum. Tabii ki sizin fikrinize göre hareket etmeyi istiyorum. Sadece işlemci, ekran kartı, anakart gibi alanlarda biraz bilgim var PSU, kasa, RAM gibi alanlarda hiç bilgim yok.

Kullanımdan kullanıma değişir çok fazla ağır iş yapan birisi olmadığım için ısınacağını düşünmüyorum. Tabii ki sizin fikrinize göre hareket etmeyi istiyorum. Sadece işlemci, ekran kartı, anakart gibi alanlarda biraz bilgim var PSU, kasa, RAM gibi alanlarda hiç bilgim yok.
Attığınız sistemdeki kasada 57000 tane delik varmış, soğutabileceğini düşünüyorum, aynı şekilde RAM ve ekran kartı da SD2ye göre oldukça kaliteli. Tek sıkıntısı PSU biraz düşük kalmış ve anakart A320. Ekran kartı yükseltmesi yapmanız biraz zor ona göre alın yani. Onun dışında OC yapmayacaksanız anakart bana göre bir sıkıntı çıkartmaz.

Attığınız sistemdeki kasada 57000 tane delik varmış, soğutabileceğini düşünüyorum, aynı şekilde RAM ve ekran kartı da SD2ye göre oldukça kaliteli. Tek sıkıntısı PSU biraz düşük kalmış ve anakart a320. ekran kartı yükseltmesi yapmanız biraz zor ona göre alın yani. Onun dışında OC yapmayacaksanız anakart bana göre bir sıkıntı çıkartmaz.

OC yapmam. Ekran kartı değiştirmeme gerek olacağını düşünmüyorum RX 6600 işlerimi fazlasıyla görecektir diye düşünüyorum.

1. sayfada atılan 12100F+RX6600 sistem ile Dell monitör güzel ve alternatif olarak buna da bakabilirsin:

1. sayfada atılan 12100F+RX6600 sistem ile Dell monitör güzel ve alternatif olarak buna da bakabilirsin:

Teşekkürler.

MSI Mech serileri ısınıyor falan diyorlar çok sıcak bakamadım açıkçası. Gaming.Gen'deki dk-4 R5 5500 sistem ve gençergaming'deki SD2 sistemini düşüneceğim.

Geri
Yukarı