12700H+RTX 3070 laptop performansı nasıldır?

İşletim sistemi
Windows 11

BaranHB

Centipat
Daha fazla  
RAM
16GB DDR5
SSD veya HDD modeli
1 TB PCI 4.0
Ekran kartı
3070 140w
İşlemci
12700H
İade ettiğim laptopun ücreti verildiğinde yeni bir cihaz alacağım. Alacağım cihaz Legion 5, 12700H ve 3070 140W bulunuyor.
Yalnız iki endişem var birincisi, laptop ekranı 2K olduğu için sorun yaşar mıyım? FHD seçince görüntü bozulur ve 15, 6" inç ekranda 2K sorun çıkarır diyenler var.
İkincisi ise, alacağım modelin inceleme videolarını bulamadım. Belirttiğim donanıma sahip Legion kullanan varsa, oyun ve genel performansını paylaşabilir mi?

İade ettiğim laptopun ücreti verildiğinde yeni bir cihaz alacağım. Alacağım cihaz Legion 5, 12700H ve 3070 140W bulunuyor.
Yalnız iki endişem var birincisi, laptop ekranı 2K olduğu için sorun yaşar mıyım? FHD seçince görüntü bozulur ve 15, 6" inç ekranda 2K sorun çıkarır diyenler var.
İkincisi ise, alacağım modelin inceleme videolarını bulamadım. Belirttiğim donanıma sahip Legion kullanan varsa, oyun ve genel performansını paylaşabilir mi?

Lenovo legion bu modelden bahsediyorsun galiba. Görüntü kısmında sıkıntı yaşamazsın.
Pardon bu 3060 imiş. 3070 bunun bir tık üstü olur performans konusunda daha iyidir.

İyidir. Oyunları orta veya yüksek ayarlarda oynayabilirsiniz. FPS bakımından bir sorun çekmezsiniz.
Panelin 2K olması görüntü bozulması falan yaratıyor mu ? Ekran küçük olduğu için sorun yaratıyor diye hurafe var çünkü. Genelde 17,3" ekran için 2K öneriliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı