12v 4 pin RGB çoklayıcı önerisi

mahsunaksit

Decapat
Daha fazla  
Merhaba sevgili Technopat ailesi.
Her zaman ki gibi yine yardımcı olacağınızı bildiğimden sorumun ilk adresi burası olacak.
Bende ASUS Prime B450M-A 2 anakart var. Anakartımda malumunuz üzere sadece 1 adet 4 pin grb girişi var ve onda da kule tipi soğutucumun RGB kablosu takılı ve ASUS Aura ile yönetiyorum ekran kartım ve RAM'lerimle beraber. Fakat şimdi kasamdaki 4 fanıda ASUS Aura uyumla yapmak istiyorum alacağım ürün deepcool RF120 mm 5/1. bu üründe fan RGB'ler zincirleme birbirine bağlanıyor ve sonuncusuda bir 4 pinli kabloya takılıp oda anakarttaki 4 pinli RGB girişine takılıyor fakat bende en başta dediğim gibi 1 adet var ve onda da Cooler Master Hyper 212 RGB Black Edition isimli soğutucunun RGB fanı takılı.
Acaba bir çoklayıcı alsam anakarttaki girişe taksam sonra deepcool ve Cooler Master'in RGB kablolarını ayrı ayrı orada çoklayıcı ile birleştirirsem bir problem olur mu şayet problem olmaz ise eğer önerebileceğiniz güzel bir çoklayıcı ürün var mı?
Alacağım ürünün linkide buradadır. Ve kullandığım soğutucunun linkide yine konu içindededir.
Desteğiniz için teşekkür eder iyi günler dilerim.
Aldığım fanlar: DEEPCOOL RF120M 5IN1, 5 x 120mm RGB PWM Fanlar, ASUS Aura Sync ile Uyumlu, Anakart Kontrollü, Kablolu Kumanda Yok : Amazon.com.tr: Bilgisayar
CPU soğutucum: https://www.coolermaster.com/catalog/coolers/cpu-air-coolers/hyper-212-rgb-black-edition/

Bu çoğaltıcı ile başka 12v 4pin RGB ledleri de bağlayabilirsin. Sadece yanlış hatırlamıyorsan 120 Lede kadar falan yazıyordu Armory Crate'de Yani metrelerce led için yeterli değildir ama böyle basit bir aparat bahsettiğin konuda sıkıntını güvenli ve net bir şekilde çözecektir.

Geri
Yukarı