13.000 TL Sistem tavsiyesi

Yzm krllarna dkkat edniz derken? Ne yanlış yazılmışta edeceğim, sayın RainbowwOnSky :)
Gereksiz konu açıcağıma, arkadaşın gösterdiği sistem üzerinden konuya yorum attım problem nedir?
Anlayamadım. :) Zor geldiyse, cevap yazmazsın
Mesaj sayınızdan belli zaten.
Screenshot_20210503_155747.jpg

4 numaralı maddeyi görüyor musun? Technopat kuralları bunlar. İstiyorsan Google'a technopat kuralları yaz incele.

Şimdi Intel işlemcili sistem benim de hoşuma gitmedi değil. Sizce Twitch yayınında ve oyunda üst düzey FPS performansı alabilir miyiz? Ben kesin alıcı olarak öneri istiyorum. :)
Ve burda mesajınızı düzenlediniz diye sorun bitti sanmayın. Moderetörler bunu görebilir.

Yani kısacası, başka bir konunun altına böyle bir yorum yazmak kurallara aykırı. Ayrıca cümleyi doğru yazmanız gerek. Ben bu yaptıklarınıza sinirlendim mi? Hayır. Sadece uyardım çünkü yasak. Ama gelip burda tavır yapıyorsanız bir şeyler öğrenmeniz gerekiyor demek.

Screenshot_20210503_160119.jpg

Biraz inceleyin kuralları derim.

Mesaj sayınızdan belli zaten. Eki Görüntüle 1005305
4 numaralı maddeyi görüyor musun? Technopat kuralları bunlar. İstiyorsan Google'a technopat kuralları yaz incele.

Ve burda mesajınızı düzenlediniz diye sorun bitti sanmayın. Moderetörler bunu görebilir.

Yani kısacası, başka bir konunun altına böyle bir yorum yazmak kurallara aykırı. Ayrıca cümleyi doğru yazmanız gerek. Ben bu yaptıklarınıza sinirlendim mi? Hayır. Sadece uyardım çünkü yasak. Ama gelip burda tavır yapıyorsanız bir şeyler öğrenmeniz gerekiyor demek.

Eki Görüntüle 1005310

Biraz inceleyin kuralları derim.
Ne kadar gereksiz tavırlardasın, anlamaya çalıştım ama anlayamadım.

Mesajı düzenlediğimi falan zannediyorsun, üzüldüm senin adına..
Diğer bir konuya gelirsek, eminim ki senden daha iyi bir türkçem olduğuna eminim, bunu senin de farkına vardığını varsayarak biraz daha konuyu dağıtmadan, sana hoşçakal diyorum. Boş postlar ile mesaj sayımı yükseltmeye gerek yok.
Üzüldüm senin adına ama emin olabilirsin, hemde çooook üzüldüm...

*Arkadaşın intel önerisi içinse, F ve normal işlemci arasın da yaptığım araştırmalar sonucun da çok bir farkın olmadığını gördüm. Ama gayet şuan ki durumumuza göre bütçe olarak güzel bir sistem..
Daha iyi önerisi olan varsa bende takipteyim.
İyi forumlar! :)

Hem cümlenin başında hemde sonunda eminim kullanılmış. Mükemmel. Onu boşverelim.
Eki Görüntüle 1005352
Madem Türkçeniz benden daha iyi, bunu nasıl açıklayacaksınız?
Kelimelerin kullanım kısıtlaması gibi bir yasa çıktı da benim mi haberim yok?
Onu yazmam da ki amaç çok farklı, zaten okuyanlar anlayacaktır. Daha da konuyu dağıtma, öneriniz varsa yapın, yoksa çekilin. :)
Hee, bak yazıyı düzeltiyorum şimdi, altta bulunan butona tik atmayı unutma, hatalarını düzeltiyor. Yazamıyorsan eğer.. :)

Kelimelerin kullanım kısıtlaması gibi bir yasa çıktı da benim mi haberim yok?
Onu yazmam da ki amaç çok farklı, zaten okuyanlar anlayacaktır. Daha da konuyu dağıtma, öneriniz varsa yapın, yoksa çekilin. :)
Kelimenin kullanım kısıtlaması? Sizin kullandığınız şey kelime değil ki kısıtlaması olsun. :D
Screenshot_20210503_162724.jpg

Kelimenin kullanım kısıtlaması? Sizin kullandığınız şey kelime değil ki kısıtlaması olsun. :D
Eki Görüntüle 1005360
Bu sana son mesajım, eminim kelimesinden bahsettim canım kardeşim hani başında ve sonunda kullanmışsın demişsin ya he ondan bahsediyorum, yaş oldukça küçük sanırım daha fazla rencide olmayasın diye uğraşıyorum ama zorlama. Hadi işine. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı