13.000 TL'ye laptop önerisi

Bütçe
10000 13000 arası

Zaileen

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar, bütçem 10000 13000 arası elden ringi bekliyorum. Gelmesinin şerefine güzel bir bilgisayarla oynamayı düşünüyorum. Uzun bir süre yeni bir bilgisayar alamayacağım ve bilgisayar parçaları hakkında da çok bir bilgim yok. O yüzden size sorayım dedim. Önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar, bütçem 10000 13000 arası elden ringi bekliyorum. Gelmesinin şerefine güzel bir bilgisayarla oynamayı düşünüyorum. Uzun bir süre yeni bir bilgisayar alamayacağım ve bilgisayar parçaları hakkında da çok bir bilgim yok. O yüzden size sorayım dedim. Önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.
+1000 TL ekleyebilir misiniz?

+1000 TL ekleyebilir misiniz?
Bırakın 1000TL eklemeyi, bütçe yetse bile alınmaz, ısınma sorunlu bir cihaz.

Eklediğine bile değmez o işlemci 14 bine kesinlikle alınmamalı. Üstte atılan HP Omen modelini almanızı öneririm bu fiyatta rakipsiz. Alternatif olarak. Slayer 7XL-3060 | Game Garaj

Attığınız ekran kartı 80 Watt. En iyi seçenek Omen burada.
Eğer HP Omen15'den sonra -en yerine -ek varsa MUX Switch destekliyor demektir. Rekabetçi oyun oynuyorsanız buna dikkat edin bence.

Hepinize teşekkürler. 13000 liraya zor ulaşıyorum biraz bir daha alamayacağım için sınırları zorluyorum hp omen en1013nt iyi gibi görünüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı