13.000 TL'ye RX 6950 XT için hazır sistem önerisi

Bütçe
13.000 TL
Şimdi sitesinden baktım kasanın.

Graphic Card Length: up to 335mm
Graphic Card Length: up to 305mm (with pre-installed fans)

Pre installed fans derken kasanın kendi fanları ise ekran kartı sığmayacak. Kart 320mm.

Böyle bir durumda kartın denk geldiği fanı sökmek çözüm olabilir. 2 ön fanlı kullanır.

Bütçe yoksa acele yok.
2 ön fan yeterli olur mu peki hocam yani dediğiniz şekilde kule fan mı gerekecek bu durumda?

Corsair Vengeance LPX 32 GB (2x16) 3600 MHz DDR4 CL18 CMK32GX4M2Z3600C18 Ram Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Ram bunu al.

Ram ssd'siz aşağı yukarı 3.5k bütçe olacak. Rami alınca 700 falan kalıyor. Kule tipi soğutucu alırsın 200 ekleyip varsa tabi.
Tamamdır öyle yapacağım çok sağ olun.

2 ön fan yeterli olur mu peki hocam yani dediğiniz şekilde kule fan mı gerekecek bu durumda?

Tamamdır öyle yapacağım çok sağ olun.
Rami nays ile al 150tl cashback alırsın. Aldığın cashbacki de kalan bütçeye ekleyip:

Bunu alırsın.

Bu fanı da ailenden birine Nays hesabı aç oradan al. Ondan da 98 tl cashback alacaksın :D

(Ailenden birisinden al diyorum çünkü aylık cashback alma limitin 150tl. Ve bu limiti ram alırken harcayacağın için limit dolacak.)

Rami nays ile al 150tl cashback alırsın. Aldığın cashbacki de kalan bütçeye ekleyip:

Bunu alırsın.

Bu fanı da ailenden birine Nays hesabı aç oradan al. Ondan da 98 tl cashback alacaksın :D

(Ailenden birisinden al diyorum çünkü aylık cashback alma limitin 150tl. Ve bu limiti ram alırken harcayacağın için limit dolacak.)
Ek olarak işlemciyi kutusuz alırsa 500 lira daha düşebilir.

Bunu alırsın.

Siz harikasınız ya.

Ek olarak işlemciyi kutusuz alırsa 500 lira daha düşebilir.
Bu ikili bugün günümü gün etti ne kadar teşekkür etsem az.

Doğru dedin görmedim onu.

750w gold XPG kasa alabilir.
Rampage Compact 750W Bilgisayar Kasası

Hocam XPG alıp fan sökmek yerine bunu almak nasıl fikir sizce? 30 mm daha fazla max GPU uzunluğu var bu kasada. Ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı