13 bin liraya alınabilecek en iyi sistem hangisi?

Bütçe
13000

sergen1995

Centipat
Makaleler
3
Daha fazla  
Meslek
Öğretmen - Akademisyen
Arkadaşlar benim aklımda iki sistem var aşağıya linkini bırakıyorum. Kendim toplamayı düşündüm ama işin içinden çıkamadım çünkü 12 taksitle almam gerekiyor bazı yerler o taksiti yapıyor bazıları yapmıyor çok sinir bozucu :(

Sinerji Fade Intel i5 11400 16GB 512GB NVMe M.2 SSD RX6600 [Oyun Bilgisayarı] (aslında bunu sipariş verdim ama sonra iptal ettim Sinerji beylerin iptalini bekliyoruz 17 Temmuz'da mesaileri başlayacakmış çok kötü bir durum bu yüzden aşağıdaki sistemi alamıyorum!)

KENDINE MUZİSYEN-CROWN/Intel Core i5 12400F/ASUS Radeon RX 6600 DUAL 8GB/16GB DDR4/500GB PCIe Gen3x4 M.2 SSD/GAMING BILGISAYAR |ITOPYA.COM (12.nesil olması ve +20'ye yakın FPS değeri vermesinden dolayı bunu düşünüyorum)

Önerilere açığım.

Katılıyorum. Sistemi demonte göndermelerini isteyebilirsin. Devamında gelen Kasa ve PSU'yu kutularında sıfır bir şekilde satışa koyup şunları alabilirsin:

Ya arkadaşlar kasa ve psu değiş diyorsunuz da o zaman direkt kendim toplasam ryzen 5500 lü bir sistem çok daha mantıklı. Kasa gelecekte ben satışa koyacağım satılacakta birde Allah bilir ne kadara satılacak maks 750 liraya gitsin millet ölücü zaten. Üzerine 1000 daha koymam gerekiyor. O zaman sinerjideki sistem çok daha mantıklı

@xXenom @messinicocugu tecrübelerinizden yola çıkarak, itopya ya da diğer marketlerde hazır sistemlerde hiç mi kasayı değiştirmeleri gibi bir seçenek yok?
ben de arkadaş ile aynı durumdayım, 1 haftadır hazır sistem bakıyorum ama çoğu beğendiğim 13k bandındaki pcler kasa ve psu olarak sıkıntılı ve onları da değiştirince zaten 15k'ya geliyor.

@xXenom @messinicocugu tecrübelerinizden yola çıkarak, İtopya'ya da diğer marketlerde hazır sistemlerde hiç mi kasayı değiştirmeleri gibi bir seçenek yok?
Ben de arkadaş ile aynı durumdayım, 1 haftadır hazır sistem bakıyorum ama çoğu beğendiğim 13K bandındaki PC'ler kasa ve PSU olarak sıkıntılı ve onları da değiştirince zaten 15K'ya geliyor.

Yok hocam fiyattan kısmak için öyle yapmışlar kasa ve PSU'yu satarsanız aldıktan sonra yeni parçalar daha ucuza gelir.

@xXenom @messinicocugu tecrübelerinizden yola çıkarak, İtopya'ya da diğer marketlerde hazır sistemlerde hiç mi kasayı değiştirmeleri gibi bir seçenek yok?
Ben de arkadaş ile aynı durumdayım, 1 haftadır hazır sistem bakıyorum ama çoğu beğendiğim 13K bandındaki PC'ler kasa ve PSU olarak sıkıntılı ve onları da değiştirince zaten 15K'ya geliyor.

Ben 15kya kendim çok daha iyi sistemler diziyorum zaten neden gidip İtopya'dan alayım ki. Benim arkadaşım zamanında en dandik PSU'yu kullandı sorun olmadı bu arada.

O zaman alın kullanın hocam, zorunlu değil değiştirmeniz.
Ben 15kya kendim çok daha iyi sistemler diziyorum zaten neden gidip İtopya'dan alayım ki. Benim arkadaşım zamanında en dandik PSU'yu kullandı sorun olmadı bu arada.

Yeni konular

Geri
Yukarı