13 bin TL'ye RX 6650 XT sistem alınır mı?

Vento yap, yapamiyorsan da al.

Fiyatına göre çok iyi bir cihaz. gidipte God Of Var' ı ultrada oynayamazsınız ama.
Yüksek kalite isteyen oyunlar orta grafikte iyi çalışır.

İtopya sitesinde gezinirken bir bilgisayarla karşılaştım bu sistem 13K alınır mı? Oyunları ultrada rahat oynatır mı ve fiyatın hakkını verir mi?

Alınır ben kendi sistemimi sadece kasasına 22.000TL verip toplattırmıştım benim sistemim bu sistemin biraz düşüğü sanırım neredeyse tüm oyunlarda ultrada oynuyorum sıkıntı yok ama sadece drop yiyorum.

Fiyatına göre çok iyi bir cihaz. Gidip de god of Var'ı ultrada oynayamazsınız ama.

Oynayabilir FHD ile. RX6600 ben oynuyordum. Fazla akici değildi, ama 6650XT daha guclu. Oynanir yani.

Fiyatına göre çok iyi bir cihaz. Gidip de god of Var'ı ultrada oynayamazsınız ama.
Yüksek kalite isteyen oyunlar orta grafikte iyi çalışır.

En sevdiğim oyunlardan Call of Duty Modern Warfare 3 2023 bu oyunu rahatlıkla oynarsam seve seve bu bilgisayarı sipariş edeceğim.

En sevdiğim oyunlardan Call of Duty Modern Warfare 3 2023 bu oyunu rahatlıkla oynarsam seve seve bu bilgisayarı sipariş edeceğim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu arkadaş 6600' de denemiş. Sizde 120 FPS alırsınız ultra 1080P' de

Yeni konular

Geri
Yukarı