13 gün özürlü 4 gün özürsüz devamsızlıkla belge alınır mı?

Özürsüz 10 özürlü 20 ile yani toplam 30. Fakat kafanıza göre yapamazsınız yani özürsüz 15 özürlü 15 gibi yapamazsınız.
İzinsiz totalde 7 gün kullandın diyelim izinli hakkın da 23 gün yapabilirsin. Ama izinsiz devamsızlığı 1 ders bile aşamazsın.

Özürsüz 10 özürlü 20 ile yani toplam 30. fakat kafanıza göre yapamazsınız yani özürsüz 15 özürlü 15 gibi yapamazsınız.

Bizim idare demişti ya 10 günü geçerse belge alamazsınız diye sınıfta kalmayla ilgili bir şey demedi.

Özürlü 30 civarı olsa bile belge alabiliyorum yani?

Özürsüz beşi geçmediği sürece.
İzinli + izinsiz toplamı 30 günü geçmeyecek. İzinsiz 10 günü geçtiği anda sınıf tekrarına düşüyorsunuz.

Bizim idare demişti ya 10 günü geçerse belge alamazsınız diye sınıfta kalmayla ilgili bir şey demedi.
Lisedeysen okula gelmen için öyle bir şey uydurmuş olabilirler en sağlam kaynaktan yani MEB'in ortaöğretim kurumları yönetmeliğine bakmanız gerekmekte.

Lisedeysen okula gelmen için öyle bir şey uydurmuş olabilirler en sağlam kaynaktan yani MEB'in ortaöğretim kurumları yönetmeliğine bakmanız gerekmekte.

Lise değilim.

yavrum özürsüzün 9.5 günü geçmedikçe alıyorsun bu sene değiştirmişler önceki yıl özürsüz devamsızlıgı 5 günden fazla olanlar alamıyordu şimdi 9.5dan fazla olanlar alamıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…