13 yaşında bir genç nasıl para kazanabilir?

Aromalı sigara getirt yurt dışından okulda sat sonra.

Aromalı sigara getirt yurt dışından okulda sat sonra.

CapCut'tan anime editleri yapabiliyorum ig hesabıma girip bakabilirsiniz ertzenn1/ERTZENN

Fakat melesef öyle bir imkanım yok.

Yukarıdaki sorular için kusura bakma yanlışlıkla 2 kere cevapla yazdım çıkaramadım. Bionluk'tan giriş yapıp oradan editlerini insanlara gösterip sizin için edit yapabilirim diyebilirsin. Eğer Bionluk'u daha önce duymadıysan yardımcı olabilirim

Ben editten para kazanıyorum dostum. Çoğu programı bilmeme rağmen hızlı oluyor diye vn-CapCut kullanıyorum. Yani azıcık uğraşırsan olur.

Fakat anime ile ilgili 1 kuruş para kazanamazsın.

Nasıl kazanıyorsunuz tam olarak nereden geliriniz oluyor.

CapCut'tan anime editleri yapabiliyorum ig hesabıma girip bakabilirsiniz ertzenn1/ERTZENN

Fakat melesef öyle bir imkanım yok.

Açık konuşmak gerekirse CapCut üzerinden yaptığınız shake editleri yapmak yaklaşık 10 saniye sürüyor. Shake editi için size para verecek insan yok. Video editlemeyi öğrenin.

Tekrardan denemekte zarar olmaz yardımcı olursanız memnun kalırım efendim.

2 tane freelancer olarak çalışılabilecek site yok sadece, PeoplePerHour, Upwork, Freelancer gibi sitelere de göz at.
13 yaşında yurtdışından nasıl para alacak acaba?

Edit: Ben sanalda güvendiğim insanların kriptosu ile alıyordum paramı. Sende deneyebilirsin.

Edit işlerini sal dotum yaptığın editlerin birçoğunda CapCut taslağı zaten var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…