13 yaşında kullanılabilecek kart önerisi

Kesinlikle Papara cashback ile anlaşmalı yerlerden geri kazanıyorsun ve kullanım ücreti kart ücreti gibi şeyler yok.

İninal asla alma her şeyden komisyon alıyor.

Paycell duyduğum kadarıyla sorunlu bir kartmış bazen çalışmıyormuş sitelerde.

Tosla kampanyaları oluyor evet ama kampanyaların detayları yazanlara pek aynı olmuyor, her ATM'den para yatırılmıyor en son yatırdığımda fiziksel kartla da yatırılmıyordu sadece telefondaki kodla yatırılıyordu. Böyle sebeplerden soğudum ben kullanmıyorum ama alınabilecek en iyi ikinci kart bence.

Papara mükemmel, her ATM'den para yatırılıyor, para yollarken herhangi bir komisyon almıyor, yatırırken komisyon almıyor. Cashback özelliği gerçekten kaliteli anında iade ediyor ayın bilmem kaçıncı gününü zorlamıyor.

Karar tabii ki sizin her kartı inceleyin ama Paycell harici hepsini kullanmış biri olarak önerim Papara.

İninal asla alma her şeyden komisyon alıyor.

Paycell duyduğum kadarıyla sorunlu bir kartmış bazen çalışmıyormuş sitelerde.

Tosla kampanyaları oluyor evet ama kampanyaların detayları yazanlara pek aynı olmuyor, her ATM'den para yatırılmıyor en son yatırdığımda fiziksel kartla da yatırılmıyordu sadece telefondaki kodla yatırılıyordu. Böyle sebeplerden soğudum ben kullanmıyorum ama alınabilecek en iyi ikinci kart bence.

Papara mükemmel, her ATM'den para yatırılıyor, para yollarken herhangi bir komisyon almıyor, yatırırken komisyon almıyor. Cashback özelliği gerçekten kaliteli anında iade ediyor ayın bilmem kaçıncı gününü zorlamıyor.

Karar tabii ki sizin her kartı inceleyin ama Paycell harici hepsini kullanmış biri olarak önerim Papara.
Hocam Paycell sorunlu değil ama dediğiniz gibi Papara daha iyi olcaktır.

İninalı tavsiye etmem şahsen bir dönem kullandım fakat çok fazla para kesiliyor hem her ay 2 TL kesiyor hem her para yatırmanızda en az 1 TL kesiyor Papara en iyisi. O da olmazsa babanızdan ziraat ya da farklı bir banka ile babanızın adına hesap açın onu kullanın benim arkadaşlarım öyle yapıyordu

Geri
Yukarı