130 bin TL İkinci el araba önerisi

İsmailkrkc

Hectopat
Selam arkadaşlar, ilk arabamı almaya niyetlendim. Yaklaşık 130 bin TL civarı bir param var az olduğunu biliyorum. Sizin bu fiyatlara önerebilceiğiniz araçlar nelerdir? İkco samand aracı hoşuma gitti ama LPG'ye dayanıklı değil ve elektrik arızası veriyor diyorlar. Çok seçici olmak istemem ama tata ve taksi çıkması dışında hangi araçları önerirsiniz acaba? Teşekkür ederim.

Bulursan Albea 1.4 , Seat cordoba , Clio ama bunlar bu fiyata LPG'liler. Mazda 626 Yedek parçası aşırı pahalı. Bide fırsat arabalar sitesini takip et.

Fiesta Van en güzeli hem genç aracı hemde yaşı küçük diğer araçlara göre ayrıca tdci motor kendini kanıtlamış yakıtı düşük masrafı az bir motor.

Selam arkadaşlar, ilk arabamı almaya niyetlendim. Yaklaşık 130 bin TL civarı bir param var az olduğunu biliyorum. Sizin bu fiyatlara önerebilceiğiniz araçlar nelerdir? İkco samand aracı hoşuma gitti ama LPG'ye dayanıklı değil ve elektrik arızası veriyor diyorlar. Çok seçici olmak istemem ama tata ve taksi çıkması dışında hangi araçları önerirsiniz acaba? Teşekkür ederim.

İkco tavsiye etmem piyasası olan araç almanı öneririm yarın ikcoyu satmak istediğinde satamazsın parçası ustası olduğunu da sanmıyorum.

Geri
Yukarı