130 TL Klavye Önerisi

Alperen0

Kilopat
Daha fazla  
130 TL klavye arıyorum. Yurtdışı sitelerinden olabilir. Mekanik olsun. RGB olmak zorunda değil. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
Şu klavyeyi düşünüyorum:
Tahmini Teslimat Zamanı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar Klavyeyi aldım. Kimsede cevap vermemiş zaten. Belki incelemesini atarım.

Son düzenleme:
Elinize geçtikten sonra detaylı bilgi verebilirseniz sevinirim. Şimdiden hayırlı olsun.

O fiyata mekanik klavye bulunmaz. Alacağınız ürün ne kadar sağlıklı olur bilemedim. Durumunuz yetiyorsa K70 alın derim. Yetmiyorsa, size önerebileceğim klavye budur.

Eğer profesyonel anlamda oyun oynamıyorsan mekanik klavye önermem. Belli bir süre sonra elleri yoruyor. Klasik membran klavyelere yönelebilirsin

Daha elime ulaşmadı elime ulaştığı anda bu konuya ilk izlenimlerimi yazacağım.

Evet arkadaşlar klavye elime ulaşmış bulunmaktadır. Klavye dün sabah 11 gibi elime ulaştı. Şuan da o klavye ile yazıyorum. Klavye görüntü olarak bence mükemmel. Şimdilik fotoğraf atamıyorum ama atabilirsem sonra atarım. Işıkları oda ışığında yeterli seviyede gözüküyor. Geceleri zaten yazmaya gerek yok son derece güzel.
Hissiyat açısından bakarsak pek de iyi değil ama genede benim gibi ilk defa mekanik klavye kullanacak birine gayet güzel gelecektir. Şimdi artı ve eksilerine geçelim.
Artıları:
+Fiyat
+Mekanik
+Mix arka ışık düzeni
+11 farklı ışık modu.
+Kavisli key caps (kısacası tuşlarla) oyun oynarken elin diğer tuşa basması gibi bir sıkıntı yok.
Eksileri:
-Mekanik klavye olması dolayısıyla biraz yüksek ve uzun kullanımlarda elinizi yorabilir bilek desteği fena olmazdı.
-Ses aşırı olmasa da biraz yüksek geceleri sizi mutlaka rahatsız edecektir.
-Sanırım mavi switch olduğu için , bir tuş tam geri atmadan aynı tuşa tekrar basmak neredeyse imkansız. Oyun oynarken biraz sıkıntı çıkarabilir.
-Space tuşu kullandığım diğer klavyelere göre biraz daha sert ondan dolayı baş parmağım biraz yoruluyor oyun falan oynarken.
-İngilizce klavye düzeni. Bu bana göre bir eksi değil çünkü klavyede ki her tuşu ezbere biliyorum ama bazılarına göre eksi olabilir.
Artı ve eksilerden benim bulduklarım bunlar.
Sorularınızı sorabilirsiniz satın alacak arkadaşlar mesaj atabilir. veya konu üzerinden sorabilir.
Herkese İyi Forumlar !

Mesajlar birleşmiş kusura bakmayın klavye elime 7/04/2018 saat 11 gibi ulaştı. İyi forumlar.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı